Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy megbántottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy megbántottam a párom, hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat dolgozom van hogy napi 12-14 órákat is, mellette reggelente edzek, így este mindig nagyon későn érek haza, hétvégén pedig a barátnőm is dolgozik, mert olyan a munkája, így szegénnyel alig vagyok, és csak néha van egy-egy reggeli szex, de az is kicsit kapkodós, szerintem ő nem megy el.. megbeszéltük hogy tegnap este korán hazajövök, együtt vacsorázunk nyugodtan aztán szeretkezünk, a barátnőm még napközben írt is hogy vett egy új szexi fehérneműt, írtam is neki, aztán bejött csomó feladat, és belefelejtkeztem a munkába. Éjfélkor vettem észre hogy mennyi az idő, és hogy szegény háromszor is írt. Mikor hazaértem a kanapén aludt, látszott hogy próbált megvárni. Annyira idiótának éreztem magam, és biztos hogy nagyon csalódott volt. Reggel csak adott egy csókot és elment, szerintetek hogyan hozzám helyre? 32F (ő 28 éves).

2022. ápr. 23. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez varázsütésre nem fog helyrejönni. Idáig a barátnőd volt türelmes, most te legyél az. Meg kell tanulnod NEMet mondani. Hidd el, nincs olyan feladat, amitől világvége lenne, ha csak másnap csinálod meg. Anyagi áldozatot valószínűleg fel kell vállalnod, de szabj meg egy időpontot, amikor leteszed a munkát. És ezt MINDIG tartsd be. Ezzel magadnak is szívességet teszel. Ha túlhajtod magad, ki fogsz égni és az alváshiánynak egészségügyi következményei is lesznek. Ne dolgozd betegre magad.
2022. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már azt jó volt olvasni, hogy egyáltalán rosszul érzed magad emiatt, sajnos nagyon kevesen vannak úgy vele, ha meg bántják a másikat, akkor esetleg bocsánatot kellene kerni.

Turelem és ahogy az egyes is írja, próbálj meg nemet mondani.

Tényleg szükséges a napi 12-14 óra munka ?

Vagy mondjuk egy héten menj három napot 12 orazni a maradék kettőt meg csak simán nyolc órában és akkor lenne időtök egymásra.

2022. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már azt jó olvasni...

Nekem is ez a véleményem :)

Mondd el neki, hogy mehetnétek ide. És mutasd meg hogy kinézted ezt a helyet. Ilyesmi. Mondd hozza hogy nagyon örülnél ha vele tölthetnél kis idöt mert újabban nem volt erre lehetőség és hianyzik.

2022. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy azt sem veszed észre egy nőn, hogy mikor van orgazmusa?! Szerintem te csak saját magaddal foglalkozol! A másik fél hasznos, de igazán nem értékes számodra. Azzal, aki fontos, nem bánunk így! Ezt szerintem gondold át egy kicsit első lépésként…
2022. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó, hogy észrevetted magad. Bár, ha olyan vagy mint a többi férfi, akkor már késő. Az Isten tudja, mióta gyilkolod ezt a kapcsolatot, és most megteszed ezt. Ha a barátnődnek még megsértődni sem volt kedve, akkor ennek a kapcsolatnak nem jósolnék sokat.

Azt meg nem értem, hogy minek neked ez a lány. Egyáltalán nem törődsz vele, minden fontosabb, mint ő, az sem érdekel, hogy nincs veled orgazmusa. Nem hiszem el, hogy aki így viselkedik, az szereti a másikat.

2022. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél ki egy szabadnapot, és várj rá te otthon.

Főzz vagy rendelj valamit, vegyél rózsát, és legyen egy romantikus este.

Ha öt órán keresztül kell várnod rá, akkor várj öt órát.

2022. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ja, ez szép gesztus, tűzoltásnak, egyszeri bocsánatkérésnek jó. Csak aztán eltelik az a pár romantikus óra, és folytatódik minden ugyanúgy. A pasi hajt, mint az ökör, nincs ideje kielégíteni az alapvető szükségleteit (mint pl.alvás), nincs ideje a párkapcsolatára. Ezzel a valódi probléma, a pocsèk időmenedzsment nincs megoldva.
2022. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha helyette általában a munkát választod, nem lehet nagyon fontos neked.
2022. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!