Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? Szemétség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Szemétség lenne rendőrt hívni a saját barátnőmre?

Figyelt kérdés

Közös tulajdonú lakásunk van.

A barátnőm a covid óta itthon edz, és azóta eszelősen követelőzött, hogy legyen klíma, mert nyáron még éjjel is 30 fok van a lakásban.

Én egyáltalán nem akartam klímát, mert drága, egészségtelen és amúgy is utálom ezt a kényeskedő luxust.

A barátnőm egyedül kifizette és megcsináltatta (engedélyem nélkül), azóta folyamatosan megy. Nem képes arra sem hogy éjjelre kinyomja és inkább szedje ki a takarót a huzatból hanem rendesen alszik a takaróval mint ősszel, télen.

Nemcsak ez a baj hanem az alattunk lakó 84 éves néni is panaszkodott, hogy a kültéri egység a hálószobája ablaka felett van és iszonyatosan zavarja, ezért szépen kér minket, hogy csak napközben és csak pár órát legyen bekapcsolva. Már mosolyogva beleegyeztem, és mondtam a barátnőmnek, hogy az edzéshez pont elég, de ő ignorált és lekezelő stílusban megmondta a néninek, hogy akkor és annyit használja, amennyit akarja, vegye tudomásul, ráadásul tudja, hogy az ő ősrégi masinája sokkal hangosabb, csak a többiekben van annyi kulturáltság, hogy nem UGATNAK érte (ezt így mondta).

Egy hétten később a néni még egyszer szólt, aztán még rondábban küldte el, mire dühtől zokogva kihajolt az ablakon és a partvisnyéllel ütögette a kültéri egységet, és fejhangon kiabált, hogy "KAPCSOLD KI".

A barátnőm pedig ekkor sem kapcsolta ki, hanem engedett a csapból egy pohár hidegvizet és ráöntötte a néni fejére.

A nő ki is hívta a rendőrséget, de a barátnőm tagadta, hogy bármi rosszat csinált volna, ellenben jelentette, hogy a néni rongált, szóval a rendőrök még csak nem is őt figyelmeztették, hanem a nénit.

Szóval egy 80 feletti nyugdíjas jelenleg tehetetlen.

Én normál esetben kitenném innen a csajt, de közös a lakásunk, szóval nem tehetem. Esetleg mit tehetnék? Annyira buta vagyok, apám is 1000x mondta, hogy ne legyen közös tulajdon......


35/F

28/N



2022. júl. 2. 22:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Nem te vagy az az idióta aki bezárta a barátnőjét, hogy ne tudjon elmenni szavazni?
2022. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem.
2022. júl. 2. 22:19
 3/37 anonim ***** válasza:
26%

Ez patt helyzet ami a kitevést illeti, maximum kifezeted az ő részét h elmenjen..

A néni közös képviselőhöz ha fordul bajban lesztek

2022. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
Néninek mi köze van hozzá? Csajodnak vagy ex csajodnak igaza van, te meg írásod alapján egy p öcs vagy 😂
2022. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Már a barátnőm el is kezdte mószerolni a nyugdíjas nénit a közös képviselőnél a lehető legférgebb stílusban.
2022. júl. 2. 22:21
 6/37 anonim ***** válasza:
93%

Szép, összeszedett trollkodás!

Láttál már klímát? Egyáltalán nem zajos, így nyilván a rendőrök nem tudnának panaszt miatta felvenni.

2022. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
De igen, zajos, de valóban nem annyira hogy a rendőrök tudjanak bármit is csinálni, pont ezért nem tudtak a barátnőmmel mit kezdeni! Helyette a 84 éves nyuggert figyelmeztették, hogy álljon le.
2022. júl. 2. 22:24
 8/37 anonim ***** válasza:
9%
És veled hogy bánik?
2022. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%

Tehát, jelenleg a szomszéd zaklatja a barátnőd és rongálja a tulajdonát, de a barátnőd a hülye. Világos.

Ahogy írták, amit tehetsz, hogy szakítasz és kifizeted a csaj részét a lakásból, ő viszi a klímáját, lesz pár csinos luk a falon és a néni boldogan hallgathatja a csendet.

Mondjuk, a történetben még mindig nem a barátnőd a hülye. Én eleve a helyében a pohár víz helyett rendőrt hívtam volna, szigorúan azután, hogy felveszem, ahogy üti a kültéri egységet, hogy legyen bizonyíték.

A társasház ilyen. Van aki fúr, van aki zenét, vagy tv-t hallgat nagy hangerőn, főz és ettől büdös van, a gyereket futtatja, visíttatja a ház előtt, vagy a lakásban, stb. És igen, uram bocsá' klíma is megy. Ha a vénlány nem tud megszokni egy normálisan működő kültéri egységet, aminek jóformán hangja sincs, akkor hogy élt túl eddig egy közösségben más emberek, hangos motorok és autók között? Vagy azoknak is időnként kiszúrja a kerekét?

2022. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
97%
Függetlenül attól, hogy a klíma mennyire hangos és a szomszéd néninek mennyire van vagy nincs igaza, adjátok el a lakást, felezzétek meg az árát, és egyikőtök menjen jobbra, másikótok balra.
2022. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!