Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Időszakos megjelenő sebesedés...

Időszakos megjelenő sebesedés a makk alatt mire utalhat?

Figyelt kérdés

Időszakosan megjelenő majd elmúló, kisebb sebesedés a makk alatt milyen betegségre utalhat? Mikor kisebesedik, akkor rossz szagú is.

Nem betegség szerintem gyakorlatilag kizárható, évekkel ezelőtt, óvszerrel volt utoljára bármilyen aktus.

Illetve ezzel urológushoz vagy bőrgyógyászhoz kellene fordulni?



2023. jún. 4. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász. Valamit fog adni rá, ami vagy jó, vagy nem. Sokszor még ők sem tudják, mi az? Nekem is volt valami sebesedés, gomba elleni szerekre nem reagált. Irány a bőrgyógyász. Azt mondja herpesz. Mondom én neki, nem voltam senkivel, a feleségem is hűséges. Akkor valami olyasmi. Herpesz -szerű dolog. Kábé az ötödik- hatodik orvos írt fel rá valami olyat, ami elmulasztotta. Most már legalábbtíz éve, hogy nem jött vissza. De lehet, hogy nálad előbb lesz siker. Szerencse dolga.
2023. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl sokat recskázol, nem mosod rendesen, erősen rángatod és kisebesedik.
2023. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es, herpeszt el lehet kapni úgy is, hogy szájról nemiszervre. A feleséged pl elkaphatta évekkel ezelőtt valami pohárról vagy exétől aztán tovább adta. A herpesz vírus éveken keresztül túl lappangani a testben. De az is lehet, hogy te adtad oda neki.

Kérdező: menj orvoshoz. Sok minden lehet. Lehet gombásodás, lehet valami betegség, de lehet az is, hogy mondjuk rosszul mosod (nekem ismerősömnek az volt a baja, hogy sima tusfürdővel mosta és az kiszárította a bőrét és kirepedezett a bőre).

2023. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Vezess étkezési naplót,és próbáld kiszűrni, milyen kaják után jelentkezik.
2023. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!