Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy attól szédülök...

Lehet hogy attól szédülök hogy már 1 hónapja aranyerem van és minden alkalommal amikor wc-re megyek vérzik az aranyerem?

Figyelt kérdés
Régebben is volt aranyerem de egy pàr hét után mindig elmúlt.Most viszont 1 hónap eltelt és még mindig fáj és vérzik ha wc-re kell mennem.Az orvos írt fel rá krémet használom is mindennap de sajnos nem javult semmit.Pár napja úgy érzem szédülök egy kicsit.Ez lehet az aranyér okozta vérveszteségtől?40/F

2023. júl. 4. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem múlik el 1 hónap után sem.Régebben 2 hét után elmúlt,igaz aztán rá 2 hétre újból visszajött.
2023. júl. 4. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne erolkodj annyit a wcn
2023. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Régebben sokat erőlködtem lehet attól alakult ki.Már vagy fél éve mindig visszatér.Nem tudok megszabadulni tőle.
2023. júl. 4. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajánlatos aranyér kúp használata is. Én még, székletlágyítót is szoktam inni. Vény nélkül kapható a gyógyszertárban.
2023. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Különben a szédülésnek annyi köze lehet a dologhoz, hogy stresszelsz a helyzettől.
2023. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nálam is ez volt sajnos :(
2023. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Mivel nem több deci vér folyik el naponta, így nem valószínű hogy ez okozza a szédülést. Azonban ha nem múlik az aranyér, ildomos lenne orvost felkeresni (proktológus).

A szédülést pedig ha tartósan fenn áll, akkor pedig irány a háziorvos és keressétek meg az okát, mert kardiovaszkuláris probléma, neurológiai gond, ásványi anyag/vitamin hiány, stressz, fáradtság stb okozhatja. Tehát egy nagy labor kezdésnek nem lenne rossz.

2023. júl. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!