Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés helyet hátra...

Körülmetélés helyet hátra hajtva tartani a fitymát ugyanolyan mintha el lenne távolítva?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a körülmetélteknek érzéketlenebb a makkjuk a sok súrlódás boxerral való érintkezés miatt.És így hozzászokik a mechanikai hatásoknak és jobban bírja a szexet.Ez mennyire igaz?

2023. júl. 14. 01:51
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Olyannyira igaz, hogy nagyon sokan emiatt meg is bánják a körülmetélést, mert a szex utána már nem annyira élvezetes. A bőr visszacsúszik lankadt állapotban, így a célodat nem tudod elérni.
2023. júl. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De amit leírtam az miatt válik érzeketlenebbé vagy mert eltávolítják a fitymát és abban lévő idegeket is..De a fitymában lévő idegegnek semmi köze a fitymában található idegekhez.Csak mert ezt is hallottam.
2023. júl. 14. 02:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Makkban*
2023. júl. 14. 02:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A dörzsöléshez szokik hozzá a szervezet.
2023. júl. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
A makk színe is enyhén megváltozik. A műtéti heg környéke viszont érzékenyebb lesz.
2023. júl. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen, nagyjából ugyanolyan. A makk pár hét alatt hozzászokik az alsóneműhöz, de ettől nem lesz érzéketlen, csak kevésbé lesz érzékeny, de ennek amúgy sincs túl nagy jelentősége, mivel az orgazmus eléréséhez nem a makkot kell ingerelni: a legtöbb férfi képtelen pusztán a makk ingerlésétől elélvezni. Ahhoz a kulcs a makk alsó pereme alatti, fitymafék körüli terület ingerlése – azt meg a hátrahúzva tartás nem érinti, ahogy legtöbb esetben a körülmetélés sem.

De nyilván szex közben a makk is ki van téve ingereknek, így a makk ingerlése is hozzájárul az orgazmus eléréséhez, de nem szükséges hozzá, hiszen a makk ingerlése nélkül is el lehet érni az orgazmust, vagyis egy kevésbé érzékeny makk – akár metélt, akár hátrahúzva tartott – nem akadálya az orgazmusnak. Legfeljebb több és hosszabb ingerlés kell hozzá, a hosszabb ingerlés viszont általában intenzívebb orgazmust idéz elő, ráadásul az együttlét ideje is hosszabb lehet – szerintem egyik sem hátrány ;)

Nekem lassan 30 éve hátra van húzva, tudom miről beszélek.

2023. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Akinek olyan mértékű fitymaszűkülete van, azt lehet indokolt metélni. Egyébként szerintem valóban nincs értelme. Hátrahúzva tartani bármikor el lehet kezdeni. Nekem is mindig visszacsúszott, de a herpesz miatt kellett rá kötés. Mert mindenféle bíbor színű, szürke, meg maró hatású kencét írtak rá, ami a gatyát tönkre teszi. Be kellett kötni, ha nem akartad utána a gatyádat eldobni. Viszont a kötés eltávolítása után már örökre megszoktam a hátrahúzottságot.
2023. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zeldor ***** válasza:

Egy nagyon nagy tévedést olvasok, és csak ezt szeretném kijavítani:

Azért lesz érzéketlenebb a makkjuk mert csupaszon van DE a fitymában igen is sok fontos idegvégződés van. Például ha úgy szopnak hogy hátra van húzva a fitymád teljesen, és a csaj ajka a makkod alá lemegy, akkor érezni fogod milyen jól esik pedig a makkodhoz nem is ér hozzá. Vagy ha ugyan így hátrahúzza, és lentről fölfelé végig nyalja és a makkot még nem is éri a nyelve de milyen jó érzés.

Körülmetéléskor pont ez a pár centi tűnik el ami lényegében a fitymád legeleje és a belső része ami csak akkor látszik ha hátra van húzva. Viszont ha körülmetélnek akkor ezeket a bőrrészeker leváltja a farkad középső illetve alsó részén található átlagos bőr.

2023. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Az emberi test rugalmas. Kihalt volna az emberiség, ha minden körülmetélt férfi nem élvezné a szexet.


Saját tapasztalat, hogy ha egyszer műtétre adod a fejed.. illetve a hímvessződ, akkor vágják hátra rajta a bőrt feszesre hátra. Túl laza körülmetélésnél a maradék feltorlódik a makk alatt ernyedten. Biciklizéskor roppant kellemetlen volt, ezért kértem magán úton javítást.

2023. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!