Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves fiú vagyok ez normális?

17 éves fiú vagyok ez normális?

Figyelt kérdés
Masfel eve volt az egyik mellemben egy növőgörcs. Először érzékeny volt aztan lett benne egy csomó, amire azt mondtak hogy novogorcs. Aztan megnezte egy vedono aztmondta semmi komoly es hogy valoban az. Par honap alatt el is mult. Most nemregiben nagyjabol ket honapja maximum ugyan ilyen jelentkezett a masik mellemben. Ugyan ugy mint az elozoben teljesen ugyan az ugyan akkora a merete is. Mondtak haverok hogy nekik is volt ugyan ott es hogy meg mindig van. Ma viszont ahogy voltam dolgozni es ugye sokat voltunk a napon ahogy hazjottem megvizsgaltam hogy benne van-e es hat atlatszo kis csepp jott ki belole. Ez nagy baj?

2023. júl. 29. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem normális. Menj orvoshoz.
2023. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem magatol fojt hanem nyomasra ahogy megneztem. De ez az elso hogy ilyen tortent, miota bennevan ket-haromnaponta megneztem hogy bennevan es akkor nemvolt semmi, nyomasra sem jott semmi belole
2023. júl. 29. 15:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyomásra a férfiak melléből is jöhet nedv.A férfiak melle is ugyan olyan mint a nőké,csak a tejtermelő mirigyek nem fejlődtek ki.
2023. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 2006-ban születtél, akkor igen.
2023. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen 2006-ban meg nem multam 18 eves. De ez miert is normalis ha 2006ban szulettem?
2023. júl. 30. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a tejtermelésre gondolsz nekem is volt sajnos, ez a ff-nál hátrány, mert azzal egyidőbe jóeséllyel le áll a növekedés is! El kell menni endodokihoz, és kérni kell olyan szert ami gátat vet ennek, egyébként emelkedett prolaktin hormon a neve ami okozza. Esetleg még növekedési hormont stb is adhat, de mindenképp le kellene állítani, mert nem, ez nem mondható normálisnak. (engem anno nem vittek el, mert azt mondtam majd elmúlik, hát jó soká múlt el egy évnél is több :(
jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Irány az endokrionologia
jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!