Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért érzem maszturbálás után...

Miért érzem maszturbálás után kellemetlenül magam ?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok elég sokat dolgozok és mellette edzek heti ötször . Ezért nincs sok időm buliba járni és nem is szeretnék . Nem igazán vagyok az a típus aki egy random lánnyal egyből lefekszik .

De valahogyan kikell elégítsem a szexuális vágyaimat . Viszont a maszturbalas után annyira rosszul érzem magam , olyan kellemetlen érzés fog el . Nem érzem helyesnek . Úgy gondolom , hogy ez kar 23 évesen elég ciki .

Ti mit gondoltok erről ?


2023. aug. 9. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Azért érzed cikinek mert már nő kellene aki kezelésbe venne és szexelj. Maszturbálás a kamaszok prioritása főleg. Huszonéves korban már érdemesebb nővel megélni a szexuális vágyat.
2023. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi jelentősége, "egészségügyi ürítésre" szükség van a prosztata és a többi szerv megfelelő működése érdekében is.

Amikor csak hetente jártam barátnőhöz (akár csak szexpartnerként), akkor is ugyanúgy kinyomtam előző este, mint minden este. Egyszerűen a jó alváshoz is ez kell.

Szerintem ez semmit nem befolyásol a "rendes" szexben, sőt... Fenntartja az egészséget.

Lehet választani a megtartóztatást is, állítólag ők lehetnek majd prosztatarákosok is, biztos megéri...

2023. aug. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért a bűntudat? Vallásos vagy? Engem is az első gyónáskor kifaggatott a pap, addig nekem fogalmam se volt,hogy ez szerintük bűn. Azt megelőző 16 év kommunista, ateista neveltetést nem bírták belőlem teljesen kiverni, azóta sincs bűntudatom miatta. Apán halála után kezdett el anyám vallásos lenni, engem is ezután írattak be hittanra.
2023. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!