Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hugycsövem mostanába folyton...

A hugycsövem mostanába folyton csíp vizelés és maszturbálás közben és nap közben is kellemetlen érzés fog el. Mi lehet az oka? Nemi betetség nem mert még nem voltam nővel.17/f

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Felfázás, vagy egyéb fertőzés okozhat ilyet! Néha ehhez még hirtelen és gyakori vizelési inger is párosul. Ha nem múlik el, fordulj orvoshoz!
2014. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húgyuti fertőzée.Menjél orvoshos .Ez nem nemi betegség,ilyen bárkinek lehet .De csak gyógyszer útján lehet ennek a végéra járni .
2014. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fertözés, ehhez nem kell nemi életet élni hogy legyen iylen bajod. menj urológushoz mert ha tovább terjed a gyulladás komolyabb baj is lehet.
2014. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Igen, szerintem is jó volna, ha orvoshoz fordulnál!
2014. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fitymafékem kicsit rendellenes, ugyanis folyton kisebesedik és csíp, ha felhúzom, szóval arra gondoltam, hogy az is okozhatja az irritációt. De igazatok van, lehet el kéne mennem, csak őszintén szólva még nem voltam urológián, és már rég terveztem, hogy elmegyek, mert egyértelmű, hogy ez lenne a megoldás a problémámra, csak kicsit parázok. Azért mégiscsak új dolog, és az ember nem minden nap vizsgáltatja meg a péniszét egy vadidegennel.
2014. ápr. 30. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
de ha baj van el kell, menni. nehogy azt hidd egy nönek jobb elmenni nögyógyászhoz....
2014. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Nem kell szégyenkezni meg parázni. Azon a szakrendelésen minden áldott nap ilyesmivel foglalkoznak. Nekik nem újság egy cerka. Menj bátran, hogy valami biztosat tudjál már. Mi hiába találgatunk itt! Lehet, csak ártunk azzal, hogy késleltetjük az orvosi vizsgálatot, mert "még próbáld ki ezt, próbáld ki azt"! Majd az orvos tudja, mi a teendő!
2014. máj. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!