Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet? Ciki róla beszéln...

Ez mi lehet? Ciki róla beszélni. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Észre vettem, hogy a péniszem sokkal "vastagabb" lett, nyugalmi állapot ban is. Vagyis olyan mintha be lenne dagadva, duzzadva, de nem fáj, nem veszek észre különbséget csak ha előveszem, és látom. A barátnőm is megjegyezte szex közben, hogy most sokkal jobban feszíti, szerinte szedek valamit. Erektált állapotban én is észre vettem, hogy más a "fogása". Már nem nőhetne, (nem is nőtt) vagyis nem változhatna a farkam. Menjek orvoshoz, valaminek az előjele lenne? Történhet ilyesmi? Nem kentem semmivel, nem is szexeltem többet mint máskor, nem tudom mi lehet.

2023. aug. 28. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Mit fogdosod állandóan, mint egy majom.
2023. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hol írtam olyat, hogy fogdosom?

Ezekre a mondatokra gondolsz?


"Erektált állapotban én is észre vettem, hogy más a "fogása"

----szex közben


"duzzadva, de nem fáj, nem veszek észre különbséget csak ha előveszem, és látom."------- pisilésnél...

2023. aug. 28. 13:39
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Hány éves vagy?

17-18 éves korig általában eléri a teljes hosszát a hímtag, de vannak férfiak akiknek még 24 éves korukig vastagszik, ritkán még a hossza is változik addig.

2023. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

De az is lehet, megcsípte egy pók, és pókemberré fogsz változni.

És a hímtagodnál kezdődik az átváltozás...🤔

2023. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

20 vagyok, tényleg még vastagodhat?

A mérete nem változott.

2023. aug. 28. 14:26
 6/13 A kérdező kommentje:

#4

😂😂😂 Bár úgy lenne 😂🤣😂🤣

2023. aug. 28. 14:27
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

#5

Igen, még vastagodhat kb. 24 éves korodig. Ez anatómia, és nem kamu.

Ha lenne több időm, akkor előkeresném neked az anatómiai jegyzeteimet és könyveimet, de annyi időm sajnos nincs.

De talán a neten találsz rá hiteles forrást, ha rákeresel a témára magyar és angol nyelven is.

Egyébként úgy veszem észre, hogy ez elégedettséggel tölt el téged, úgyhogy élvezd ki haver, hogy még ezen a téren is növésben vagy ;)

2023. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

#6

Azt csak viccnek szántam, hogy oldjam benned és másokban is a témával kapcsolatos negatív gondolatokat...😂

2023. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8

Lejött 😂😂😂😂😂

2023. aug. 28. 19:19
 10/13 anonim ***** válasza:

#8

✌️😂😂😂

2023. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!