Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dr. Fekete Ferenc milyen orvos?

Dr. Fekete Ferenc milyen orvos?

Figyelt kérdés
Körül szeretném magam metéltetni. Orvost keresek. Dr. Fekete Ferenc milyen doktor? Jól dolgozik? Mennyire marad heges a seb?

2023. aug. 28. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
miért?
2023. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Lenyúlós,nem mennék hozzá.Többen írták már remeg a keze.
2023. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Más okból jártam nála, de nekem maximálisan alapos, tisztességes orvos benyomását keltette.
2023. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Lefitymáló. :)
2023. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2006-ban műtött. Sajnos korrekcióra kellett mennem, mert nem lett szép a végeredmény. Én nem ajánlom őt, emberileg sem...
2023. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabcsi ***** válasza:
88%
Fekete doki jó, de nem mindig lehet vele beszélni, s nagyon sokszor hagy túl sok bőrt ... Bánfi Gergely ma már jobb ...
2023. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem beszélgetni kell vele, hanem megmondani, hogy nagyjából milyen eredményt szeretnél. Aztán vagy vállalja vagy nem, ha a hozott anyagot megtekinti. Pénzért nyilván nem fog nemet mondani semmilyen kaszabolásra.


Én a helyetekben plasztikai sebészt keresnék, aki tudja, hogy mit akarsz és szebben is varr. Egy fityma lemetszése kis lépés az emberiségnek, de nagy lépés utána a használójának.

2023. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Én március elején voltam nála korrekción mert elsőre államiban tavaly októberben eléggé elcseszték (fék megmaradt illetve alul egy csúnya bőrcsomóm is volt). A korrekciót megcsinálta korrektül, de... Nekem az elejétől olyan benyomást keltett mint aki elbagatelizálja a dolgokat, mindenre csak legyint meg alaposabb vizsgálat, korábbi leletek megtekintése nélkül mondogatja hogy semmi bajom (miközben mikor nála voltam már bő 1 éve szenvedtem gyulladásos panaszokkal - azóta is -, majd' fél éve túl voltam a circumcision stb). Nekem azt mondta az ödéma (ami lassan egy évvel a műtét után is van) nyárra elmúlik, illetve abban maradtunk hogy ősszel jelentkezzek nála hogy mi újság. Erre a minap írtam neki hogy semmit nem javultam, sőt, mire azt válaszolta hogy nem tud segíteni, nyugdíjba megy. Nagyon kamu gyanúsnak tűnt úgyhogy felhívtam a magán rendelőjét, a recis Hölgynek hallhatóan fingja nem volt az egészről, csak hebegett-habogott hogy hát ha ezt mondta.... Magyarán szólva nem jött be amit mondott, lehet a nagy egojába nem fért bele hogy tévedett, és ahelyett hogy korrektül elmondta volna hogy nem tud újat mondani bekamuzott vmit. Jártam Bánfi Doktor Úrnál is (több szem többet lát alapon meg mivel nem javultam), hát... maradjunk annyiban ég és föld. Végtelenül korrekt, szimpatikus, minden kérdésre kimerítően válaszol stb. Eredetileg is hozzá mentem volna csak nála egy vizsgálat kb 2 hónap, Feketéhez meg az első telefonos érdeklődés után 1 hónappal már mehettem műtétre. Ja, és dr. Fekete javaslata az volt hogy mivel túl sokat idegeskedem és azért nem gyógyulok (sic!) szedjek idegnyugtatót. Frontinon élek azóta de a pömpölőm érdekes módon nem gyógyult meg tőle... Összegezve: Hogy milyen metélést csinál nem tudom, a korrekciót kb 15 perc alatt (80ezerért) megcsinálta rendesen, de komplex problémával nem mennék hozzá, emberileg meg nagy csalódás. Lehet vkit megnyugtat a flegma hozzáállása hogy mindenre legyint meg azt mondja semmi bajod, idővel meggyógyulsz, de nekem lassan 2 éve tartó szenvedés után visszatetsző inkább. Kíváncsi lennék ő mennyire lenne nyugodt ha 2 éve be lenne gyulladva a pö$#e, 1 évvel műtét után is ödémásodna, és emiatt - mivel mindennapos fájdalmakat okoz - 40 évesen kényszerű cölibátust kelljen fogadnia...

2023. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!