Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Budapesten levő Kapás utcai...

A Budapesten levő Kapás utcai Dr. Fekete Ferenc urológusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Fitymafék műtétet szeretnék elvégeztetni. Valaki már csinált nála ilyet? Mi a véleménye? Szépen megcsinálja, és a későbbiekben nincs vele probléma?


Köszi!



2015. márc. 24. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Rohadt drága doki, aki nem rejti véka alá azt sem, hogy metéléspárti.
2015. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de te már voltál nála? nyilván ha csak fitymafék műtétet szeretnék, akkor azt fogja megcsinálni
2015. márc. 24. 11:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Én más okból, de jártam már nála. Nem olcsó, de melyik magánorvos az? A rendelő kulturált volt, korrektül tájékoztatott. Összességében elégedett voltam vele.
2015. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én neves orvoshoz ilyennel nem mennék .Voltak műtéteim,amit fiatal sebészek csináltak meg.Ők nem rutinból dolgoztak,és pénzért .Még élek áldom az eszemet,hogy nem főorvost választottam .
2015. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

miért lenne baj ha egy magánorvos csinálná? lézeres műtét nincs tb által finanszírozva.


amugy szikés módszerrel is teljesen el lehet távolítani? de sztem akkor is kényelmesebb lenne a lézeres.


szóval van olyan, aki nála csinált ilyen műtétet?

2015. márc. 24. 15:10
 6/10 anonim válasza:
Rajtam 2 napja végezte el a körülmetélést sajàt elhatározásból, szerintem ehhez nagyon ért,de majd még kiderül h milyen lett. Ami nagyon rosszul esett hogy a problémáimat,panaszaimat nem vette komolyan,viccként kezelte, nem segített pedig szerintem van valami gond nálam. A szervi dolgokat meg se vizsgálta, csak annyit mondott h magának nincs semmi baja. Pedig szerintem van. Valamint ha külföldön dolgozol akkor többet fizetsz. Aki metéltetni akar annak ajánlom, bár még meglétjuk,de elég szép lett. Aki szervi problámára gyanakszik az keressen másik orvost
2017. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 How ***** válasza:
1 hónapja voltam nála, körülmetélésem volt. A műtét előtt mindenről részletesen tájékoztatott, kérdéseimre is válaszolt, a műtét fájdalommentesen, gyorsan, kisebb szúrásokkal történt, utána a pólyázásról és mindenről megfelelően tájékoztatott, de a legjobban az tetszett, hogy általában 1-2 órás, de akár gyorsabb válaszidőre is lehet számítani e-mailen keresztül. Nagyon meg vagyok elégedve, csak ajánlani tudom.
2018. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én maximálisan elégedett vagyok vele minden tekintetben (bár nem pont ilyen műtétem volt).

Gyorsan reagál, normális, szerintem jól/szépen dolgozik, és nekem még "extra" kéréseket is figyelembe vett.

Még egyébként gyógyulási fázisban vagyok, így a végeredmény még nem 100%, de eddig minden nagyjából a tervek szerint történt, így bizakodó vagyok.

2018. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez egy idióta. Műtétek előtt fogadkozik, hogy nem lehet probléma, meg eddig nem panaszkodott soha senki, de amint fizettél és végzett magadra maradsz, ha nem tetszik az eredmény vagy problémád van.

Most már nagyon jó magánklinikák vannak, ahol tényleg a beteg az első és felelősséget vállalnak azért amit csinálnak.

2020. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9/9 anonim ez teljesen úgy hangzik mint ha valami másik magánklinika embere lennél és azt akarod hogy ne menjenek hozzá.Nekem jó tapasztalatom volt ,pont az ellenkezője mint amit irsz.Nagyon részletesen elmondott minent, sőt egy egész oldalas leírást is adott és átbeszéltük utána. Minden üzenetemre gyorsan válaszolt, telefonon is elérhető volt kisműtét után, igaz nem hívtam mert semmi gond nem volt
2022. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!