Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 éves vagyok 175-176 körül...

19 éves vagyok 175-176 körül és 180 cm lehetek még?

Figyelt kérdés
2023. szept. 18. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha többen is leírtuk, hogy 18 éves korunkig elértük a végleges magasságunkat, de te valahol olvastad hogy 25 éves korodig még a magasság is változhat, akkor őszintén szólva mit szeretnél tőlünk?


1. Azt sem tudjuk szüleid milyen magasak, illetve nagyszüleid.

2. Nem mindegy? Átlagos a magasságod, és nem ez lesz a meghatározó az életedben.

3. Meg kellene tanulni önmagad elfogadni még most, különben később tele lehetsz majd gátlásokkal.

2023. szept. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz és nem 24 évesen zárul le a magasság, hanem olyan 19-20, max 21.
2023. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

De az exem is ezen kattogott állandóan, rém idegesítő volt, aztán meg engem b...gatott folyton, amiért én meg 170 centire nőttem, és az "neki magas" (ő volt "férfi").

Húzzam összébb magam, etc.

Arról nem én tehetek, hogy nem tudta elfogadni, hogy ő 167 cm.

MEgjegyzem, 10 éve szakítottam vele, neki azóta sincsen nője - na, vajon miért, nem is értem.


Szóval kérdező: kezdd elfogadni hogy te ilyen magas vagy, mert a kisebbségi komplexus rhadt dolog ám ;)

2023. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 az agy ***** válasza:
Miért akarsz létra lenni? Zsiráf szemésznek készülsz vagy az almafa tetejéről érettalma-leszedőnek?
2023. szept. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos nősz még, nem lehet mindenki hobbyt.
2023. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!