Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek ellene?

Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Körülmeteles után vagyok, borzasztóan fáj ha a makk az alsonemuhoz ér. Mit lehet ellene tenni?
2023. szept. 19. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Idővel megszokja a makkod.
2023. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nagyon kellemetlen. Kibirhatatlan.
2023. szept. 19. 10:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lenne jobb ha gumit huznek rá?
2023. szept. 19. 10:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy milyen alsóneműt javasoltok? Egymásnak ellentmondó dolgokat olvasok akár itt, akár index fórumon. Valaki szuket, valaki bőt, valaki boxer, valaki fecsket ajánl. Most akkor mi van??!?!!
2023. szept. 19. 12:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok körülmetélve, de volt nekem csúnya sebem pont ott. Állítom, hogy be lehet kötni óvatosan úgy, hogy a kötést megtartsa a makk gallérja. Úgyis csak gyógyulásig kell. Nem volt még ilyen műtétem. Nem szokták bekötni? Hasi műtétem volt, azt bekötötték, leragasztották 1 hétig. (Varratszedésig általában kötés van a műtéti hegeken.)
2023. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Le volt kötve, de úgy hogy a makk hegye kint volt hogy tudjak pisilni. Ma leszedette velem az orvos. Azt mondta nem kell kötni. Áztassam kamillába és tetran porral hintsem. Borzasztó rossz volt levenni a kötést. Nem fogok másikat felrakni mert nagyon rossz ha beleragad a sebbe.
2023. szept. 19. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt magadnak kell kitapasztalni, hogy melyik típusú alsónadrág a kényelmes számodra, melyik irritál az elején kevésbé.
2023. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy hülyén hangzik, de...

És ha az alsódat kibélelnéd a gyógyulásig női intimbetéttel?


[link]


Ez a DM saját márkája, tehát csak ott lehet kapni. Viszont kényelmes és puha.

2023. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg gézlap
2023. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vegyél a gyógyszertárba hidrogén peroxidot, azzal kell bekenni ha beleragad.

Szépen felázik és semmi baj nem lesz.

Olyan simán lejön hogy el se hiszed.

2023. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!