Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Friss piros vér a székleten!...

Friss piros vér a székleten! Mitől?

Figyelt kérdés
Nagy mennyiségű piros vért láttam a székletemen, nem a székletben !hanem a széklet tetején, és WC kagylón is vér cseppek voltak.úgy nézett ki mintha leöntötték volna piros vérrel! Mitől lehetett ez?32 éves vagyok!
2023. okt. 1. 02:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Aranyér vagy esetleg csak simán elpattant egy ér.


Ha csak egyszer fordul elő, nem jár nagy fájdalommal, nincs semmi bajod vagy egyéb tüneted akkor nem kell vele foglalkozni. Ha rendszeres akkor viszont nem árt elmenni vele orvoshoz.

2023. okt. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkeppen orvos. Akkor is, ha "csak" aranyer. Ilyen merteku verzest akkor is komolyan kell venni, ha csak egyetlen egyszer fordult elo.
2023. okt. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Tudom, hülyén hagzik, de céklát nem ettél előző nap? Ugyanis tud okozni hasonló tünetet. HA viszont nem volt az étrendedben cékla, akkor a kettesnek adok igazat: mindenképpen menj orvoshoz, mert egyszeri nagymennyiségű vérzés mögött is állhat komoly ok.
2023. okt. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Cekla-pisi-kaki es a ver azert eleg jol megkulonboztetheto, es szerintem a kerdezo tisztan irta, "friss" ver.

Mindenkeppen orvos, akkor is, ha azota nincs ujabb verzes. Ne vard meg, amig ujra jon. Ne varj fajdalomra vagy egyeb tunetre. ORVOS. Tul sok, komoly betegseg tunete lehet. Remeljuk, hogy csak aranyer, de azt is kezelni kell, ha ilyen merteku verzest csinal, akar ha csak felevente.

2023. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy beszéltem az orvossal, hasi uhra kell mennem, csakhogy 2 év mire időpontot kapok! Ha ott nemtalálnak semmit akkor vastagbél tükrözés,na de könyörgöm 2 év ? Nevetséges!ezért fordultam hozzatok , hátha valakinek volt hasonló
2023. okt. 1. 08:20
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Akkor csak a magán ultrahang rendelők maradnak, ahova még beutaló sem kell, viszont közel húszezer az áruk, vagy még több. Ne várj ezzel szerintem.
2023. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Menj magánba mindenképp.


Ha anyagilag nem tudod megoldani kérj kölcsön családtagoktól vagy ha van olyan barátod akivel nagyon közeli barátok vagytok.


Egyébként 1es válaszoló vagyok aki először azt tanácsolta, hogy ha nem lesz többször nem kell vele foglalkozni. Visszaszívom mert valóban ezzel mihamarabb menni kell hiszen az idő itt nagyon sokat számít a prognózis szempontjából.

2023. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6

Bocsanat kedves 6-os valaszolo, nem igy mukodik, hogy "meg beutalo se kell" a magan-ultrahangra. Ez nem a kozmetika, hogy bemegy az ajton es kozli, hogy "egy szortelenitest kerek a bal fulem mogott".

Az ultrahangosnak tudnia kell, hogy mit keressen a "hasi ultrahang" cimszo alatt, egy terhesseget-magzatot, vagy egyeb elvaltozast.


Egyebkent borzasztoan undoritonak tartom ezt a magyar rendszert, hogy tobb eves varakozasi idok vannak. Egy ismerosom nemregen halt meg rakban, a diagnozistol szamitott 8,5 honap mulvara kapott idopontot a kemora. Osszedobtuk a penzt neki a magankorhazra, de visszautasitotta, hogy o ilyen orszagban nem akar elni. Meghalt, mert annyi attete lett mar a kemo megkezdese elott, hogy a kemot mar el sem kezdtek. Egy masik ismerosomnek nem csereltek ki a szivritmus szabalyozojat (elem kimeruloben volt), mert mar elmult 70. Nevetseges indok, elhetett volna akar 90 eves koraig is. Igen, nyugdijat kellett volna fizetni neki meg husz evig, igy viszont meghalt, tiszta nyereseg ennek a mocskos kormanynak.

A kormany latvanyosan csinal ingyencirkuszt a halapenzek korul, de ennek csak annyi az eredmenye, hogy az emberek fizetik a TB-t, es a halapenz osszeget a maganrendelokenek-korhazaknak fizetik be, mert TB ellatast nem kapnak, csak minimalisan.

Kikhez is kotodnek a magankorhazak...? Kormanytagok rokonaihoz, barataihoz? Ja, igy mar "ertheto".

Egyszeruen hanynom kell a magyar egeszsegugyi rendszertol. Mondjuk a kormany orul, kevesebb ember lesz nyugdijas 😢

2023. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7: Pedig így működik. Elmondja a páciens milyen UH-t szeretne, mi a baja, és ott helyben választhat vizsgálati csomagot. Maguk a magánklinikák hirdetik így, hogy nem kell beutaló, mert egyébként kellene.


Az, amit az egészségügyről írtál, egyetértek, én belülről, a másik oldalról is láttam, mi hogy működik, csak nem a magán, hanem az állami szektorban... amíg tönkre nem mentem az ápolónőségbe. Valószínűleg én sem érem meg a nyugdíjas éveimet, erről a mai qrva kormány gondoskodik.

2023. okt. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ibs is csinálhat vérzést? Mert igaz azóta egyszer sem véreztem, a véres széklet egyébként Június elején volt, viszont néha olyan mintha fájnának a beleim és néha viszket a végbelem vagy szúr! Idegen test érzés nincs , viszont kemény illetve híg széklet váltakozása illetve nyákos széklet az szokott lenni
2023. okt. 2. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!