Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Friss piros vér a székleten!...

Friss piros vér a székleten! Mitől?

Figyelt kérdés
Nagy mennyiségű piros vért láttam a székletemen, nem a székletben !hanem a széklet tetején, és WC kagylón is vér cseppek voltak.úgy nézett ki mintha leöntötték volna piros vérrel! Mitől lehetett ez?32 éves vagyok!
2023. okt. 1. 02:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utána néztem, állítólag az IBS-re nem jellemző a vérzés. Ellenben ezt találtam: [link]
2023. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Durva, hogy két évet kell várni. Hol van ez? Az IBS nem vérzik, mivel nem igazán jar szervi elváltozással. Kéne egy olyan hasi UH, ahol igyekeznek körülnézni a belek körül. Már annak az eredményéből is lehet sejteni ezt-azt. Persze csak ha normálisan vizsgál a radiológus, aki nyílván megkérdezi, hogy mi a panasz.
2023. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!