Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kisebb a makkom mint a...

Miért kisebb a makkom mint a pénisz többi része?

Figyelt kérdés
Wikipédia azt írja hogy a makknak nagyobbnak kéne lenni.
2023. okt. 1. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég furán nézne ki az is, ha a kettő 1:1 arányban állna... az kb. a mikropénisz kategória.
2023. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szélességére gondol a kérdező.

Hát, van ilyen is, de nem a legszerencsésebb… sem esztétikailag, sem élvezet okozás szempontjából

2023. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, nekem a makkom 5,5 centi vastag, mikor a péniszem töve csak 3,5 centi. Próbálj meg használni péniszgyűrűt. Attól sokkal vastagabbra dagad a makkod, és idővel úgy is fog maradni. Mert a gyűrű benne tartja a vért, nagyobb lesz a nyomás. Néhány péniszgyűrűs menet után már nem fog tudni összemenni sem.
2023. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a sok piros a válaszomnál? Pedig csak az igazat írtam. Ki az aki ennyire nem szeret engem?
2023. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4: mert

1. senki nem volt kíváncsi a fütykösödre

2. péniszgyűrűtől nem lesz nagyobb. Nem, még akkor sem, ha Te azt hiszed,neked sikerült.

2023. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Én nem akartam. Sajnos gyűrű nélkül nekem nem áll fel. Úgy kell begyömöszkölni azt a hatzalmas makkot még síkosítóval is. Kész kínszenvedés. Nem azért írtam, mert nem így van, különben mitől volna olyan vastag az enyém, ha egyszer nem is akartam hogy olyan legyen? Határozottan a péniszgyűrű használata óta olyan. Ha hiszed, ha nem. Nem volt mindig ilyen vastag, és engem zavar is, de nincsen más választásom. Nincsen rá más magyarázat. Akinek meg olyan kis vékonyka van, azon is talán segíthet. Őneki nincs merevedési zavara, ha nem használt, akkor nem is használja többet.
2023. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert 2 egyforma a világon nincsen,csak hasonló. Erekciókor az is nagyobb lesz.
2023. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
érdekes nekem meg brutál nagy a makkom. Lankadtan is
2023. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, nekem pont az ellentéte, de semelyik sem rosszabb, mint a másik.
2023. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: mondjuk én inkább a szélesebbet szerencsésebbnek gondolnám
2023. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!