Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyivel vagy inkább hogyan...

Mennyivel vagy inkább hogyan változik meg a szexuális életünk, amennyiben teljesen körülmetélnek?

Figyelt kérdés

nov. 3. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Tovább bírod, kb ennyi.
nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Folytatom az 1 válaszát.

De azt a kellemes érzést sosem éled meg,mint a bőrrel rendelkezők.

nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Sok olyan dolog lesz, ami könnyebb és jobb érzés, viszont egy csomó dolog sosem lesz olyan jó, mint előtte...

Bőven van tapasztalatom mindkét élményből.

Ha újra műtteteném, másképp vágatnám...

nov. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez attól is függ, mennyi marad meg a fitymád belső felületéből, illetve a fitymafékből. Ugyanis azok az igazán érzékeny felületek. Amúgy meg szerintem egyénfüggő.

Nekem a fékből semmi nem maradt, a belső bőrfelületnek kb. a 20%-a maradt meg. A műtét előtti állapothoz képest az érzékenység nagyjából 70-80%-os, de érdekes módon az orgazmusaim mintha felerősödtek volna. Azt meg szeretem, hogy szex közben nem a saját bőrömet, hanem magát a puncit érzem...

nov. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tovább bírom, kicsit több inger kell.

Viszont van egy előnye: könnyebb felhúznom az óvszert :)

nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Muzulmán barátaim szeme felcsillant amikor elmondtam, hogy körül vagyok metélve. Nem is gondolták, hogy keresztények is végzik. Persze náluk van egy ilyen térítési kötelezettség, tehát sosem fogják feladni a reményt, hogy hitetleneket az iszlám felé tereljenek.


Körülmetélve simán lehetnék amerikai is. Az USA-ban jártam többször is, nos ott elég gyakori a kopasztás. De nem általános beszédtéma. A legtöbb fiú átesik rajta születés után, mert ez az élet része.


Szexuálisan nyilván nincs többé fitymaszűkület, hiszen fityma sem maradt. Tisztább lett az egész. Behatoláskor jobban érzek mindent. A makkom is nagyobbnak érződik. Az érzékenység másabb lett. A párom sem panaszkodik, mert szívesebben "vizsgálgatja", hogy úgy mondjam. Tehát nekem ez megváltás volt. Lehet hozzá vallásos vagy kulturális hátteret kanyarítani, de alapvetően nem megcsonkítani akartak. hanem a kis anatómiai hibámat helyrehozni.

nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!