Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen érzést kelt benned ha...

Milyen érzést kelt benned ha egy öltözőben vagy közös zuhanyban egy férfitársad extrém méretű szerszámát meglátod? Akár túl nagy, akár túl kicsi.

Figyelt kérdés
Engem eléggé zavart a látványa, amikor úszni jártam és egy csávó a szinte alkarnyi lógó farkával járkált vagy velem egy időben tisztálkodott a közös zuhanyzóban. Volt valaki szerintem mikropénisszel is, azon csak csodálkoztam magamban.
nov. 5. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Max elcsodálkozom a mérete miatt, de ennyi.

Nincs rám semmilyen hatással, nem kelt bennem kisebbségi vagy egyéb bármilyen komplexust. Egészséges önbizalommal és önképpel rendelkezem, nem rombolja az önbecsülésem, hogyha másnak nagyobb. Mindenkinek akkora amekkora, és mindenki fogadja el a sajátját.


Sokkal rosszabb, hogyha másokhoz hasonlítgatod magad és rombolod az önbizalmad és akár torz énkép alakul ki benned.

nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem nézem mások farkát.
nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyenkor midig arra gondolok, hogy az agya nincs arányban, ill. fordított arányban van.
nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem lógva is méretes és sokan megbámulják

Elég idegesítő néha

nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a két ellentétes szélsőség semmit se vált ki belőlem, legfeljebb egy pillanatnyi elcsodálkozást. (Ha esztétikai értelemben feltűnően arányos és formás szerszáma van, azt sokkal inkább megnézem.)
nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kaje39 ***** válasza:
Csalós képet mutat,mert nem mindegy hogy Vérpénisz vagy húspénisz van valakinek. Engem inkább az zavar hogy nekem osszemegy nagyon kicsire ilyen helyzetben..
nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokszor megnéznek, mert szőrös is és nem is kicsi, és tökre kellemetlen számomra, szóval ha látok is valami extrémet nem nagyon van hatással rám. Inkább erre gondolok, hogy biztos sokan észrevehetően bámulják
nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valami tényleg kirívót látok, akkor max megjegyzem magamban, de kb. ennyi. Nem érzem magamat kínosan, ha esetleg a mellettem zuhanyozó embernek nagyobb van.
nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egészségére. Attól még lehet béna szexpartner vagy személyiség terén egy komplett tahó. Nem a méretes lószerszáma számít egy nőnek szerintem, de ha igen, akkor zsák a foltját alapon csak kényeztessék egymást.


Sosem értettem ez a farokméregető rivalizálást. Manapság már ritkák a közös öltözők, mert mindenhol kabinok vannak. De ha meg is látják, kit érdekel? Én is gátlásos voltam éveken át, mert kövér is vagyok és a farkam is átlagosnak mondható. Aztán más okok miatt még körül is metéltettem magam, na utána is nehezen ment letolni a gatyát mások előtt, mert féltem, hogy megszólnak. Aztán középkorúan már úgy vagyok vele, hogy látja, aki látja. Nem himbálom, nem propellerezek, nem kardozok vele. De edzés után akkor is le kell tusolni, mert lezuhanyozva jobb beülni a szaunába is.

nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!