Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kihez forduljak?

Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 34 éves férfi vagyok merevedési problémákkal. A teljes merevedés se aktusnál, se önkielégítésnél nem alakul ki teljes mértékben, van hogy aktus közben nem tudom fenntartani. Nem kizárt hogy lelki okai vannak, elég sokat stresszelek, és depressziós is vagyok, de szeretném kizárni a szervi okokat is. A fent említett problémával milyen szakorvost ajánlott felkeresni? Urulógust, illetve andrológust? Melyik szakág foglalkozik behatóbban a merevedési zavarral?


Illetve még annyi kérdésem lehetne, hogy ha lelki okai (is) vannak a jelenségnek, hogyan tudnám leküzdeni az aktus előtt a félelmeimet a kudarctól, hogyan tudnám átadni magam az együttlétnek?


Nagyon szépen köszönöm előre is mindenkinek, a segítőkész válaszát!



nov. 20. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Először a párod segítségére lesz szükséged. Vele kell megbeszélned a félelmeidet. Ha itt ilyen nyíltan leírtad, akkor előtte is meg kell nyílnod.
nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gyerekek, a srác kérdezett valamit! Hová fordulhatna? Lehetőleg tv támogatott úton
febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!