Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kezdődő kopaszodás megállítása?

Kezdődő kopaszodás megállítása?

Figyelt kérdés

Kedves mindenki!


Hátul, kör alakban kezdődő kopaszodásom lett, 2-3 év termése szép lassan, nem durva, de látni már. Általában itt - ott ősz hajszálakat is találok, főleg oldalt a fülem feletti részen (5-6db). Van pénzem, de nem tudom, hogy merre menjek? Beültetés így nem jöhet szóba, hisz csak ritkul, most indult a kopaszodásom, nincs kopasz rész.


Eüben dolgozom, kihez forduljak? Mit írassak fel?


Igen, megfogom állítani.


Köszönöm szépen!


27/F



#haj #férfi #szégyen #kopaszodás #Nem érdekel a kopaszok világa #Nem érdekel a kopaszok klubja
nov. 22. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Fogadd el magad ilyennek. Es vagd le az egeszet nullas hajnyiroval.
nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mersz más butaságot ide írni.
nov. 22. 13:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Első körben azt kellene kitalálni, hogy genetikai vagy valami okozza. Mivel az amúgy is tipikus rész, így azt mondanám, hogy genetikai. Ezzel sokat nem tudsz mit kezdeni.


Most általánosságban írom le amiket hallottam.

Van a minoxidil, ami elvileg segíthet. Fodrászok többször is hangoztatták már más hajproblémák kapcsán, hogy fontos a belső táplálása a hajnal (hajvitamin, egészséges táplálkozás, megfelelő mennyiségű folyadék bevitele), és hogy nem csak a hajat kell ápolni, hanem a fejbőrt ez által a hajhagymákat is. Erre léteznek hajtonikok, amiknek a hatóanyagai képesek a fejbőrön keresztül beszívódni és táplálni a hajhagymákat.


Vannak házi módszerek, pl rozmaringos hajolaj, tökmagolaj stb. Ezeknek sem tudok a hatásosságáról nyilatkozni, de hosszútávon fejtik ki a hatásukat, mint minden gyógynövény.


Remélem tudtam valamennyit segíteni. Kísérletezgetni vitaminokkal, olajokkal, tonikokkal tudsz, veszíteni valód vele nincs.

nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minoxidil és finasteride.
nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Igen, megfogom állítani."


Igen, most vagy ebben a lelki stádiumba... Ezen minden kopaszodó átesik, aztán nullás gép lesz mégis a vége. Ha szerencséd van, akkor nem fog annyira vészesen állni. Ha nincs szerencséd mint nekem, akkor p*inát nem igazán fogsz látni utána, hacsak egy prosti meg nem mutatja.


Annak amúgy pici az esélye, hogy jól fogsz kinézni utána. XD


Úgy kalkulálj, hogy rusnya golyó fejed lesz. Majd hordj baseball sapkát, mint Szirmai Gergő... Neki is biztos amiatt nincs haja, mert nem harcolt a kopaszodás ellen eléggé.


Ez ellen nem lehet harcolni.

nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akár paróka ha kell, akár beültetés. Van pénzem rá, nem leszek gølyó fejű tipikus matek tanár.
nov. 22. 19:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Borotva, és kész. A bőrfej a legkirályabb stílus szerintem, akár kopaszodsz, akár nem.
nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem értem. Van, akinek direkt tetszik, ha egy pasas kicsit kopasz. És egy férfi ne legyen olyan cicomáskodó, mint egy nő. Teljesen mindegy kellene lenni,hogy kopaszodsz-e vagy sem. Akárhol dolgozol. Ne legyél már ilyen hiú.
nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem rosszból, de tényleg fogadd el. Told le kopaszra, növessz hozzá szakállat. A paróka meg a hajbeültetés nagyon cink, és nem megoldás.
nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
35%

Hajhullás megállítására legalkalmasabb a padló. Addig hullik, tovább nem tud. D

Egyébként, ha a felmenőid nem korán kopaszodóak (voltak), a helyedben rákeresnék a bolygóideg stimulálási módjaira.

nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!