Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem volt, megműtö...

Fitymaszűkületem volt, megműtöttek. Mikor lesz minden a normális?

Figyelt kérdés

A műtét óta 3 hét telt el, azt mondta az orvos 4 hét után teljesen normális lesz minden.

Na most, van egy elég nagy vérrög a makkom alatt, ezt az orvos látta, azt mondta teljesen normális ilyenkor, az is el fog múlni.

Hát azért még vannak benn varratok, szexuàlis életet nem tudok folytatni, a vérrög miatt még csúnya is. Okè, vissza van egy hét de nem hiszem hogy el fog múlni. Tapasztalat, tanács jól jönne



nov. 28. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Türelem.
nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónap után lett teljesen jó 🤷‍♂️
nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4-6 hét is lehet a gyógyulás.A a vérrög majd lassan felszívódik.

Másoknál is van ilyen.

nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarlak elkeseriteni de ez nem fog már szebben kinézni. Ezt még gyerekkorban kellett volna orvosolni amikor a test fejlődik bőven és változik. Nem tudom mennyi idős vagy de ha már 20 elmúltàl akkor a tested nem fog olyan szépen regeneralodni a hegesedes látszani fog. Sajnálom hogy szüleid nem figyeltek oda erre és most meg te szívód meg.
nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is csúnya maradt alul, hiába 21 évesen vettem rá magam hogy megcsinálják. ráadásul leszedte az egészet csupasz makkra, pedig azt ígérte hogy fog rajta hagyni, aztán utólag magyarázkodott hogy olyanok voltak a körülmények. azt mondta átszabja a fitymaféket is, de tuti hogy ahhoz sem nyúlt, mert ugyanúgy max 90fokig áll fel a legkeményebb merevedéskor is. beletörődtem, ha szóvá teszi majd esetleg valaki, elmondom hogy egészségügyi szempontból kellett megcsináltatni, nem direkt vallási okokból vagy bármi metéltek teljesen le. ja és nekem is több hónap volt a felépülés, addig pedig nagyon durva hiperérzékenység
nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csupasz makk ***** válasza:
71%

Engem 12 évesen metéltek körül, nekem kb. 3 hét alatt gyógyult meg a nagy része, de az alaposan kivágott fitymafék helye 5 hét után gyógyult be teljesen. 3 hét után már csak a fék helyén volt varrat, de 4 hét után már mindegyik kiesett. A helyedban a mûtét után legalább 5, de inkább 6 hétig várnék a szexszel. A makkom hiperérzékenysége kb. 3 hónap után szûnt meg teljesen.


5 Nekem azt mondta az orvos a mûtét elõtti vizitkor, hogy "csak és kizárólag a szûk és heges részt fogja eltávolítani." Ezzel szemben nekem is teljesen lecsupaszította a makkomat, ráadásul jóval a makkom pereme alattig lehámozta a bõrt a farkam száráról. Akkor anyukám és én is ledöbbentünk, hogy ennyire erõsen megnyírta a farkamat. A mûtét után egy órával bejött az orvos a lábadpzó szobába, majd szó szerint ezt mondta: "Sokkal többet levágtam a pöcsödból mint amennyit kellett volna azért, hogy a jövõben biztosan ne legyen fitymaszûkületed." 33 évvel a mûtét után nekem metélve természetes, nagyon jól érzem magam fityma nélkül.

nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már gyógyultabb lesz, (nem lesz sebes és nem lesz benne varrat) kezdj el használni hegesedés elleni készítményeket pl: Contractubex, RejuvaSil, ScarEsthetique


Ha rendszeresen kened majd, az sok tud segíteni rajta, hogy szépen,hegek nélkül gyógyuljon.

nov. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!