Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után vérzik a...

Körülmetélés után vérzik a fitymaféknél, ez normális?

Figyelt kérdés
Ma voltam körülmetélésen, és a kötésen kívül még "ráterítettek" egy nagy gézpólyát a makkra. Amikor azt leveszem, hogy pisiljek, egyből elkezd vérezni a fitymaféknél. Ez normális? Kell vele valamit csinálni? Meg eléggé be van dagadva a makk is, tiszta lila az egész.

2023. márc. 8. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még egészen friss a seb, teljesen normális.
2023. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
persze nincs gond. kicsit vérezhet ilyenkor
2023. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az a gond, hogy mivel ugye minden pisilésnél le kell vennem azt a gézt, ezért minden alkalommal vérzik. Beleragad a sebbe és mindig ki kell szednem belőle, akkor szokott vérezni. Szerintetek levehetem a makkon lévő gézt? Nem lenne baj ha a fitymaféknél lévő seb az alsógatyához érne?
2023. márc. 8. 19:29
 4/7 gabcsi ***** válasza:
100%
Elég ha csak henger alakban tekered be, a makk hegye legyen szabad. Tegyél sok Betadint, fertőtleníteni kell, a vérzés 2 nap alatt meg kell szűnjön. A féknél lassan gyógyul, ez normális.
2023. márc. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. márc. 9. 09:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvosom, mikor megcsinálták, hogy csak addig legyen rajta kötés, amíg az első leesik, aztán inkább szellőzzön. A kötés a műtét utáni este leesett, nem is pótoltam. Tökéletesen, szinte heg nélkül gyógyult.
2023. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is azt mondta másnap vegyem le és onnan nem kell kötözni. Viszont nagyon érzékeny a makkom, be is van dagadva az egész, és simán csak alsógatyában nem tudok ellenni. Úgyhogy egy gézlapot azért körbetekerek rajta.
2023. márc. 9. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!