Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Mit csináljak akkor,...

Férfiak! Mit csináljak akkor, ha a péniszem érzéktelen? Főképp orális szexnél tűnik fel, hogy szinte alig érzek valamit, partnertől függetlenül. Az elélvezés sokkal több ideig tart, mint az átlagnak, ami néha kellemetlen és stresszelek miatta.

Figyelt kérdés

nov. 28. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Önkielégítéssel mi a helyzet? Sokszor csinálod?
nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
A vèrellàtàs rendben? Hasznàld. Egy karrier kezdete. Lehetnèl mondjuk Rocco. Ja,nem,az màr foglalt. Esetleg a ballbusting irànyzat? Alkalmasnak tūnsz.
nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

"orális szexnél tűnik fel,"


ez tök normális, főleg, ha nem is vagy igazán beizgulva, meg szarul is csinálják


plusz még mindig nem a fedetlen makk a legérzékenyebb része egy fsznak

nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is érzéketlen, szerintem azért mert a makkom mindig kilóg, mivel rövid a firymám.
nov. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Hát én ilyennel tuti orvoshoz mennék. A legbecsesebb testrészem megérdemli az azonnali segítséget, ha baj van vele :D
nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!