Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok olyan készítményeket...

Tudnátok olyan készítményeket ajánlani ami hatásos volt számotokra aranyér problémára?

Figyelt kérdés

Használtam, meg használok is egy fajta kenőcsöt, régebben valami drága tabletát is megettem egy dobozzal. (minden gyógyszertári készítmény)

Mostanság viszont többször is vérzett erősebben így most kipróbálnék más gyógyszert vagy készítményt, ha neketek van pozitív tapasztalatotok valamelyikkel amiért ajánlanátok egy próbát.



nov. 29. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Detralex (vagy venotec vagy dimotec) szedése, plusz mentholos vadgesztenyekrém ami valójáan egy lábápolókrém volt (tescoba kapni) plusz hasonfekve alvás, és az összes csípős fűszeres kaja illetve a magvak meg a mák és a szorulást okozó érlelt sajtok kerülése.


Persze a napi 12-18 óra ücsörgésen / ácsorgáson ez sem segít...

nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hemorid nálam elég jól működik. Meg amikor durvul a helyzet iratok a háziorvossal kúpot. Szerencsére nekem ezek kordában tartják évek óta a szitut.
nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen kúpot írnak fel?
nov. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 nem emlékszem a nevére, mert vagy 1 éve volt utoljára felírva, de lidokainos az biztos. A háziorvosod tuti tudja majd.

#2

nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Guggolva kakilás. Vadkempingezésnél jöttem rá.

Azóta tünetmentes vagyok.

Minél több helyre leírom, mert semmi sem segített addig.

febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!