Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kapok mindentől hugyúti...

Miért kapok mindentől hugyúti fertőzést?

Figyelt kérdés

Egy pár éve akut prosztatagyulladást mutattak ki nálam. Szedtem rá gyógyszert és még most is szedek rá gyógynövényes szert. Így egész jó a helyzet. De óvszer használat után vizési fájdalmaim szoktak lenni. A lényeg, hogy nem érhet semmi a makkomhoz. Ha egy kis nyál vagy valami odakerül, vége. Egyszerűen hugyúti fertőzést kapok(legalábis fellépnek a tünetei) . Olyan, mintha semmilyen védelmi vonal nem lenne. Volt már ilyen másnak is? (nem vagyok allergiás az óvszerre) Évek óta nem érhettem a barátnőmhoz óvszer nélkül és már megbolondulok egy kis orális szexért óvszer nélkül. Az urológusnak elmondtam, hogy ezek a tüneteim, de nem tudott rá semmit mondani+ neten sem találtam ezzel kapcsolatos információt. Nincs baktériumom, mert már rengetegszer elmentem tesztre és sosem mutatott ki semmit. Merre induljak?


A grapefruitmagcsepp ami segít +az antibiotikus dolgok. De nem értem miért, ha nem találnak baktériumot.

Előre is köszi a segítséget :)



dec. 1. 12:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!