Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az autistákra jellemző lehet...

Az autistákra jellemző lehet az,hogy bizonytalanok határozatlanok,félénkek (félnek mindentől még az emberektől is),vannak olyanok akikkel mindig foglalkozni kell egymagukban nem tudnak lenni(az egyéni személyes elfoglaltságra gondolok pl játékok?!)

Figyelt kérdés

Gyermekként és felnőttként is nagyon nehezen találok elfoglaltságot magamnak magányos remete életmód jutott számomra.

Rengeteget sokat bántottak szidalmaztak szidtak engem.

Rengeteg sok pszichotraumát is hordozok magamban.

Nem voltak sohasem barátaim.

Még ismerőseim sem akikkel összejártam volna találkozni a parkokban a parkban.

És értelmetlenül céltalanul éltem egész egyetlen egy hús-vér emberi halandó életemben.



2023. okt. 20. 22:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Hadilábon álltamindig állandóan állandó jelleggel az alkalmazkodással és a beilleszkedéssel is gyenge emberke vagyok szinte nem tudom megvédeni magamat úgymond úgyszólván fel tudnak rúgni szét tudnak verni és ez a régmúltra is igaz:-(:-s
2023. okt. 20. 22:38
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Drága gyermek . Érdemben sajnos nem tudok hozzá szólni. De abban biztos vagyok,hogy akik téged,vagy akárkit bántottak az nem miattad volt,hanem azért mert magukkal volt gondjuk! Sajnos mivel már a gyerekek is érzékelik ki az akibe bele lehet rúgni. Kérlek ne add fel,sok boldogságot az életedben
2023. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én már harminc négy éves vagyok.
2023. okt. 20. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jellemző, de ezer más esetben is. De ezek azért nem "tipikus" auti tűnetek. Szerintem keress meg ezzel foglalkozó szakembert.
2023. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenjót kívánok önöknek is viszlát
2023. okt. 22. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!