Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bőrgyógyász félre vezetett?

A bőrgyógyász félre vezetett?

Figyelt kérdés
Megritkult a hajam egy ponton, amivel elmentem az orvoshoz. Androgén alopeciat állapított meg, és azt mondta nem lehet tudni, hogy kopasz leszek. Én úgy tudom, hogyha elkezdődik a folyamatot, nincs visszaút. Elmondása szerint az is lehet, hogy 20 év múlva is csak azon az egy ponton lesz ritka a hajam, ahol most megritkult, de véleménye szerint nem leszek kopasz

dec. 5. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Én laikus vagyok ezzel a betegséggel kapcsolatban, de azt gondolom, hogy az orvosnak nem érdeke az, hogy csak megnyugtatásból mondjon valamit alaptalanul. Nem hiszem, hogy félrevezetett volna. Lehet, hogy tényleg látott már olyan esetet amit mondott.
dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!