Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire gyakori a fityma...

Mennyire gyakori a fityma szűkülete?

Figyelt kérdés
Ez lényegében "népbetegség"?
dec. 8. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem gondolnám népbetegségnek, csak itt gyakorin az kb minden második pasi. Mellesleg tényleg baromi unalmas már a napi szintű szűkületes kérdés özön.


Itt szeretném elmondani, hogy nem, nem különleges eset egyik sem, hiába gondolja mindenki magáról, hogy az. Hidd el, pont ugyanúgy fogják tudni megoldani az orvosok mint bárki másét.


Ezernyi kérdés van már erről a témáról, nyugodtan lehet visszakeresni, illetve a googleben is keresgélni, mert több weboldal is van ezzel a témával kapcsolatban. Kérdés esetén pedig nyugodtan fel lehet keresni a háziorvost vagy az urológust, és nem itt lebombázni mindenkit ugyanazzal a kérdéssel másképp megfogalmazva.

dec. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) nem gondolnám, hogy érintett lennék, csak én is unalmasnak találom, ezért kérdeztem rá
dec. 8. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

AZért a kérdés kiírók szerint nem úgy van, hiszen csak ők a fontosak .

De ugyan az a farok méret is, sorozatban kérdezik hogy csajok nektek melyik a jobb. 🙈😮

Meg a 15 cm, 18 cm stb.

Hiába írnak itt bármit szentül megvannak győződve hogy nekik ne hogy megmondja már más.

dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én azt értem hogy a kérdező számára fontos, hiszen saját magáról van szó. De nem tud már a több száz kérdéshez újat mondani vagy újat kérdezni igazándiból.


A menet pedig ugyanaz:

Elmegy a háziorvoshoz aki elküldi urológiára. Ott megvizsgálja a szakorvos, és elmondja a módszereket az adott problémára.


Másik út:

Magánban elmegy urológushoz, aki ugyanúgy elmondja a megoldási lehetőséget az adott problémára.


De mind a két esetben urológusnál fog kikötni, akinek felteheti a kérdéseket amiket szeretne a műtéttel kapcsolatban, és a gyógyulással kapcsolatosan.


Több oldal is foglalkozik ezzel a témával, illetve itt is már minden le lett írva, csak a témában el kellene olvasni a kérdéseket.


Ha a műtét után a gyógyulással gond van, akkor létezik a telefon és szintén a szakorvost kellene megkérdezni, hogy normális -e vagy visszamenni ellenőrzésre. Itt úgysem fogjuk tudni megoldani a gondot. Szóval tényleg be lehetne már a fityma gondos részt zárni.

dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 volt. :)
dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos túl gyakori a hanyagság miatt, sajnos csak kevés apuka ellenőrzi, h minden rendben van-e a fiával odalenn, mert kellemetlennek gondoljáh stb. És akkor ilyenkor jön, h felnőtt korban fiytmaszűkülete van sok srácnak. Nyílván a cukorbetegség is okozhatja, de az szerencsére csak a kisebb része az eseteknek szerintem.
dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!