Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem lehet?

Fityma szűkületem lehet?

Figyelt kérdés

Segítség, nagyon félek.

Ha magamnak csinálom a maszturbálást akkor nem fáj, de nem tudom teljesen lehúzni a bőrt, úgymond feszül. A lila részhez is ha hozzá érek fàj picit. Ha meg más csinálja egyenesen éget. Ez fityma szűkület lehet?



2023. okt. 6. 20:36
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod teljesen lehúzni a bőrt, az valóban - minimum részleges - fizymaszűkületre utal. Mit nevezel lila résznek?
2023. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag a makk része

De az is inkább akkor fáj ha más érinti meg

2023. okt. 6. 20:49
 3/51 anonim ***** válasza:
76%
Ha te magad nyúlsz hozzá, nem fáj, de ha más megérinti a makkodat, égető fájdalommal jár? Elég különös jelenség, de a fitymaszűkülethez semmi köze.
2023. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Nem szerintem igazából a két érzés össze keveredik

Maga a bőr lehúzása fáj

Azt ha magamnak csinálom merev állapotban akkor is fáj. Próbálom teljesen lehúzni de megáll egy idő után és feszít. Nagyon kicsi hiányozna de nem megy le csak ha erőltetem

2023. okt. 6. 20:55
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a lankadt farkadról próbálod lehúzni a bőrt, simán a makkod alá megy? Meddig tudod húzni merev állapotban?
2023. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
92%

hát ha amúgy nem fáj pisilésnél vagy egyébként akkor jobb a helyzet.


Igen ha nem tudod mereven teljesen lehúzni a bőrt az valószínű fitymaszükület.

Urológushoz kell vele menni.

2023. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
#5 nagyjából a makk tövéig de nem ér el odáig teljesen és ott már fàj ha odáig lehúzom
2023. okt. 7. 00:10
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Minden valoszinuseggel fitymaszukulet. Biztosan akkor tudnam megmondani ha latom de akkor mar inkabb mutasd meg egy urologusnak. Hidd el nem annyira ciki mint amilyennek gondolod. Jartam en is hasonlo cipoben.
2023. okt. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg igen. Fordulj vele orvoshoz, rendbe tudják hozni.
2023. okt. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. okt. 7. 10:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!