Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az orvosok miért nem tudják...

Az orvosok miért nem tudják beismerni, hogyha tévednék? Vagy ha hiányos a tudásuk bizonyos téren? Nálam fitymaszűkületet állapítottak meg, győzködtek róla, hogy csak körülmetéléssel oldható meg. 25f

Figyelt kérdés

Szóval! Elmentem orvoshoz, mert volt panaszom, nem ezzel kapcsolatban, viszont természetesen ez is zavart, mivel nem tudtam nemi életet élni. Azt mondta nekem a kedves doktor úr, hogy teljes körülmetélést kell csinálni, mert ez máshogy nem oldható meg. Megkérdeztem, hogy nincs-e valami megoldás, plasztika, vagy akármilyen más, mivel én azért már tájékozódtam és tudtam, hogy nem csak ez az egy műtéti megoldás létezik, viszont ő azt mondta kijelentően, hogy nem létezik más esetemben, a pofámba tagadta mindazt, ami egyébként az interneten is elérhető több klinika webhelyén is.


Mivel én benne vagyok a piercing be és fültágítóm is van, így tudom, hogy a bőr nyújtható, ezért utána olvastam, hogy van-e valami amivel kitágít hatom a szűkült részt. Természetesen nekem csak olyan szűkületem volt, hogy csak merev helyzetbe nem lehet egyáltalán felhúzni a bőrt a péniszemen, viszont lankad állapotban hátrajött és akkor tudtam tisztítani, ezért gondolom amit én csináltam olyanoknál nem biztos, hogy működik, akiknek teljes letapadás van .


Találtam egy oldalt, ahol lehetett rendelni rengeteg méretű ilyen gyűrűt, ez szilikonból van, és annyi volt a dolgom, hogy ezeket hordjam, és amikor már eléggé kitágult a bőr egy méretnél, akkor cseréljek nagyobbra.(Akárcsak fültágításkor ) Egy nagyon aranyos orvosi csapat van mögötte, és nagyon sokat segítettek online. Nem fogom leírni, hogy kik ők, akinek kell az járjon utána, én nem fogok tanácsot osztani főleg nem orvosi tanácsot, főleg nem a mai világban!


Visszamentem az nemrég az orvoshoz a panaszommal ami egyébként megszűnt, (ugyanis kipisiltem a vesehomokot) visszamentem kontrollra és rákérdeztem a dologra. Tagadta a dolgod, hogy ez megoldódható magától, mindaddig, amíg meg nem vizsgálta a péniszemet és meg nem állapította, hogy az a koromnak és fejlettségemnek teljesen megfelelő, semmi probléma nincs vele, ahogy a heréim sem kisebbek se nagyobbak mint az átlag. Tehát a papírra már nem került rá a relativ phimosis , ami az első papíron szerepelt, de persze arról a tényről hogy megoldódott a problémám, csak qussoltak ...



A kérdésem az, hogy ha szemmel látható hogy tévedett, és szemmel látható hogy fingja nem volt arról, hogy létezik alternatív megoldás, akkor miért nem lehet ezt beismerni? Miért nem lehet jobban utánajárni hogy más pácienseknél akár még ajánlja is? Miért egy radikális beavatkozást ajánlott nekem? Mi ez a felhivalkodó stílus még akkor is, ha az arca előtt van az, hogy nem igaz amit állít!? Ez csak ide haza jellemző az orvosokra? Vagy nyugatabbra is ilyenek?


Megjegyzem azóta már éltem nemi életet, egyébként nem volt annyira fantasztikus, mint amit ígérnek és amit leírnak róla XD


25F



dec. 8. 18:11
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megírni, hogy július végén voltam orvosnál vese homokos problémával, és augusztus 15. én kaptam meg az eszközt. És már novemberre megoldódott!
dec. 8. 18:13
 2/37 anonim ***** válasza:
44%

"Az orvosok miért nem tudják beismerni, hogyha tévednék? Vagy ha hiányos a tudásuk bizonyos téren?"

Ugyanaz, amiért a tanárok is hajlamosak elhinni magukról, hogy mindig igazuk van: tekintélyelvű posztkomcsi örökség.

dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több orvos nézte cisztának a daganatom, ami végül rosszindulatú volt. Alternatív megoldásokra meg az orvosok nem kíváncsiak, az ő feladatuk a gyógyítás, a saját tudásuk szerint.
dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
14%

Azért elég meredek, hogy 6 éves orvosi egyetem és több éves rezidens képzés és utána még akár több éves szakmai tapasztalat után saját magadról azt állítod jobban tudod, mint egy orvos. Ha megvizsgált akkor célzottan neked mondta a dolgokat. Lehet másnak másfajta eljárások működnek, de nem minden esetben ugyanolyan.


Amúgy meg szabadon elmehetsz másodvéleményért is.

dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
"saját magadról azt állítod jobban tudod, mint egy orvos." Jó ember! Ezt nem kell állítani ez tény! Kár hogy nem csináltam előtte utána képet, mert így nem tudom megmutatni hogyan kezdtem, de ehhez nem kell orvosi diploma hogy lássam…
dec. 8. 18:41
 6/37 A kérdező kommentje:
De mondok én is valami kedveset. Azért az meredek, hogy egy titulusra hivatkozva bármit megengedsz magadon elvégeztetni, mielőtt alaposan utána járnál és utána néznél a lehetséges megoldásoknak! Itt most nem egy daganatos megbetegedésről van szó, nem egy perforálódott vakbélről vagy egy csípőtörésről, hanem egy nem kellőképpen laza bőrdarabról! Azért engedtessék már meg, hogy mielőtt bármire is igent mondok, én is utána járjak!
dec. 8. 18:45
 7/37 anonim ***** válasza:
A tudomány és a technika folyamatosan fejlődik, változik. Képtelenség, hogy egy orvos, vagy bárki az összes alternatív módszert is ismerje...Akit érint annak csak azzal az 1 dologgal kell foglalkoznia, könnyeben talál más megoldást. Én is jártam már hasonlóan, kérdeztem az orvost, mit szól hozzá, csodálkozott "hogy mik vannak már" és azt mondta, jó lehet.
dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
53%
#2-es vagyok, #4-es hozzáállása pontosan az, amiről beszélek. A jó öreg posztkomcsi hozzáállás, hogy nekem diplomám és tapasztalatom van, neked meg nincs, úgyhogy pofa be még olyan nyilvánvaló dolgokban is, mint hogy elmúlt a bajod olyan módon, ahogy az adott orvos korábbi állítása szerint lehetetlenség lett volna.
dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
77%
A másik gyönyörűség, amikor elmész két orvoshoz is, és ellent mondanak egymásnak. Na ilyenkor kinek a diplomája ér többet?
dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nővérem mikor terhes volt, a baba fejénél volt egy mióma, amit kétszer is a fiatal orvos daganatnak nézett, és mondta, hogy hát ezt a babát el kellene vetetni mert úgyis beteg. Aztán egy magánklinikàn a tapasztalt doki megállapította, hogy semmilyen daganat nincs , csak egy mióma van, a baba egészséges. Félidőben meg már a mióma is felszívódott. Ha nem mennek utána tesómék, lehet most nem élne a már 13 éves unokahúgom.
dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!