Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy ideje nagyjából 4-6...

Egy ideje nagyjából 4-6 hónapja a nemi szervemen található “pattanások” viszonylag sok van egymás mellett a hímvesszőn. Tippem szerint gombás fertőzés lehet az oka, ha az lenne milyen gélt/kenőcs segítene?.

Figyelt kérdés

#Pattanások nemiszerven #Gombás fertőzés nemiszerven
dec. 16. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Az nem opció, hogy orvoshoz menj ?
dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve elhanyagolod??

Próbáld ki Canestennel, vagy egyébbel. Ha viszi, akkor egy héten belül látványos eredményt érsz el. Ha nem, akkor viszont bőrgyógyászatra kell menned. Jelentkezz be mielőbb, mert nem másnapra kapsz időpontot. Nálunk szerintem fél év körül van a várólista. Ha közben hat a krém, akkor visszamondod az időpontot. Vagy maszek orvos, 20 E egy vizsgálat, 2 héten belül. Szerintem ne sajnáld rá a pénzt.

dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszakat, hallok vissza a orvosoktól, így egyenlőre ezért nem fordultam szakértőhöz.
dec. 17. 01:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából 2 hónapot maximum töltöttem el úgy hogy nem minden napos zuhanyzással töltöttem a napot. Akkoriban volt sok foci edzés is. Azóta az elmúlt másfél-2 hónapban egy nap sem telik el zuhanyzás nélkül.
dec. 17. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!