Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 40 es lab ferfianal tul kicsi?

40 es lab ferfianal tul kicsi?

Figyelt kérdés
dec. 28. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem kicsi, több férfi ismerősömnek is ekkora a lába, nem jár mindenki csónakkal
dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Kicsi, de attol meg semmi gond nincs vele.
dec. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

42-43 as méret az átlag. Ebből van a legtöbb és ezt onnan lehet tudni, hogy általában férfi cipőt ebben a méretben a legnehezebb találni.

Mármint találni lehet, inkább az gyakori, hogy ami neked tetszik abból pont nem lesz abban a méretben. Szinte mindig így jártam mióta 42-43as a lábam mérete.

dec. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi,de az nem baj.Nekem sajnos lányként nagyobb
dec. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

40-es nekem is, és nem találok rá sokszor cipőt.


Egyszer kérdeztem az eladót, hogy szokott lenni ebből a méretből?

Erre azt mondta hogy 2-3 párat rendelnek be, de azt azonnal el is viszik, illetve sokan keresik ezt a méretet.

Mondom te nagyon agyhalott idióta tyúk, ha ez így van, akkor miért nem rendelsz be többet? Mi a francért van 8 pár 47-es ha nem viszik el és rajtad marad? A bolt a 3 C betűs volt.

dec. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi a hivatalos átlag, legtöbb ismerősömnek 42-43, nekem 45
dec. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 43 lehet az átlag a mai fiataloknál. (enyém pl. 44-es)

41-es a teljes lakosság körében, ha beleszámolod a hatvan, a nyolcvan éveseket meg az utolsó "filippínót" is. De nyilván egy mai divatbolt nem ezekre a rétegekre koncentrál.

dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!