Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymát szoktátok hosszabb...

Fitymát szoktátok hosszabb ideig hátrahúzva hagyni?

Figyelt kérdés
Egyre többször jön szembe ez a dolog, olvastam itt is róla, egyik haveromnak ez az újévi fogadalma, másoktól is hallom hogy egészséges és a szex jobb lesz ha előtte így tartják.

dec. 29. 10:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg magától mindig hátracsúszik a fitymám. Kb félig takarja a bőr a makkot ha ráhúzom, de nem marad rajta.
dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Csak annak marad hátul, akinek rövid a fitymája. Nekem mindig lelógott ormányszerűen.
dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 zeldor ***** válasza:
68%
Akik ezek alatt a kérdések alatt írják hogy nem marad hátul azok rosszul csinálják. Ne csak simán húzd hátra, hanem saját magára fordítsd rá és úgy biztos hogy nem fog visszamenni. Alapból nekem is visszamenne de így bármeddig hátul marad
dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
Én is így hordom vagy 7 éve. Hajrá, szerintem nem fogod megbánni.
dec. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%
16-17 évesen olvastam róla vmit, akkor esténként hátrahúztam, de reggelre mindig visszacsúszott, azóta nem érdekelnek ezek a dolgok
dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%
Ne tartsd hátra húzva sokáig,mert kiszaradhat a makkod bőre!Egy idő után érzéketlen lesz!
dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem jó sokáig hátra húzott fitymaval járni,mert kiszaradhat és berepedezik a makkod bőre!
dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 gabcsi ***** válasza:
61%
Nekem 19-26 éves korom közt hátra volt húzva és igen kellemes volt.
dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%

Én régebben próbáltam hátrahúzva hagyni mert nekem jó érzés, ha a makkom szabadon van, de visszacsúszott.

Ráadásul az a baj, hogy még a hajtogatott változat is képez egy zárt teret ahol nyáron akár órák alatt is képes valami bomlásnak indulni.

Az előnye annyi, hogyha nem tetszik akkor csak visszahúzod a makkra a fitymát.

Az igazán jó megoldás hosszú távon viszont a teljes körülmetélés, de azt nem lehet visszacsinálni. Ahhoz, hogy jó legyen tényleg le kell szedni a bőrt teljesen, annyira, hogy lankadtan se takarja a makkot még részben sem. Ez sokkal kényelmesebb mint húzkodni meg igazgatni, és nagyon jó és tiszta érzés.

Magyarországon némileg problémás mert kultúrálisan idegen és sokan azt képzelik, hogy valami más hitre kell térni miatta, ami persze hülyeség. De tényleg az egyik legkényesebb testrészedből vágnak le egy nem is kicsi darabot ami sokaknak lelki traumát okoz. Viszont a vágás meggyógyul és az átalakított változat sokkal jobb mint az eredeti, én semmi pénzért nem csinálnám vissza akkor se ha lehetne.

Ezzel sokan vagyunk így, mások viszont útálják, hogy körülmetélték őket, úgyhogy nem akarok senkit se győzködni, de én a saját farkamat teljesen fitymamentesen szeretem.

dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
31%
Minek kell a fitymat hátra húzva hordani! Mert könnyen kiszaradhat és berepedezhet!
jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!