Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az gáz ,ha szeretem magam...

Az gáz ,ha szeretem magam fotózgatni? 42 éves vagyok , szeretem nézegetni magam fotókon , nem vagyok kigyúrt állat, de azért egy kicsit sprtosnak tartom magam.... Szinte meg vagyok elégedve a testemmel :)

Figyelt kérdés

jan. 2. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Csak ne nyomj tele semmilyen közösségi oldalt vele.
jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de fölösleges ha túl gyakran csinálod.

Mindenkiben van bizonyos fokú nárcisztikus hajlam.

jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez most burkolt párkereső téma? Vagy megerősítésre vágysz? Azzal nincs baj, ha szereted magad, ha fotózod magad, de egy normális, egészséges szintig. A legfontosabb, hogy legyen ki nézegessen és értékelje a tested és a lelked is.
jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a szomszed 53 eves es szinte fotoza magát illetve fiatal srácokkal sexel szval gáz már mindenkinek mas fogalom
jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék

Ezeket a képeket egy biztonságos mappában örzöm és néha végignézem. Nem publikus 🙂

Ja és nem szexelek fiúkkal 😅

jan. 2. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja H akt képek :D az normál
jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is sűrűn szelfizek, legtöbbször túrák alatt. Amik jól sikerültek, azokat nyilván szeretem és azok ki is kerülnek.


35/F

jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!