Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeptember óta merevedési...

Szeptember óta merevedési zavaraim vannak ! Mi lehet a baj illetve hogyan tudnám kezelni ?

Figyelt kérdés

Szeptember óta néha szex előtt elkezd kókadni a farkam !

Barátnőm játszik vele felállítja de ahogy be dugnám a punciba le kókad !

Néha azért sikerül el jutnom addig h be rakom de akkor sem az a huuu de kemény de legalább bent van …

És eközben ver a szívem mint a kalapács és az van a fejembe h jaj istenem le fog kokadni nem fog felállni !

Addigra tudom vissza vezetni hogy egyszer volt egy kudarc élményem ezzel kapcsolatban és azóta rá feszülők de nagyon .

Mit tudok tenni hogy Lyon legyek mint régen ?


32 éves férfi

Nem szedek gyógyszert



jan. 9. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos, pszichológus
jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a jelenlegi probléma az említett kudarcélményed miatt van, de...


annak az egyszeri kudarcnak is volt valami oka és...


írtam korábban erről itt: [link]


a probléma következményeiről pedig itt: [link]


Remélem, hasznos lesz számodra.

jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
A fene megeszi ha már ilyen fiatalon pontencia zavar van.
jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hali.

Fogyassz sok tökmagolajat jót tesz a férfiasságnak.

Ami nekem viszont érezhetòen bevált, az a Macagyökér por. Az allergiámat teljesen megszűntette és elég masszívan növeli a szexuális éhséget.

Ez teljesen természetes cucc és tök egészséges ráadásul. Dél-Amerikai növény , az inkák is tolták, tolják magukba ezerrel. Egy pohárba raksz 2 púpos teáskanál port, rá vizet és jól elkevered ( eléggé össze tud csomósodni) majd lehúzod. Napi egyszer szoktam én amikor iszom, néha napi kettővel. De ha elkezded , akkor szerintem kúraszerűen fogyaszd. 1 hónapig iszod , majd tarts egy kis szünetet.

Hátránya: Borzalmas íze van. Engem a hányásra emlékeztet konkrétan illata,íze. Jobb lehúzni sztem egyszerre.:D ..de valamit valamiért. Gyógynövényes boltban kapni.

28F

jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!