Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herémen vagy inkább az odaveze...

Herémen vagy inkább az odavezető vezetéken mellett, érezni egy kis csomót. doki azt mondta nem hererák, uh-val nézte még szeptemberben. mi lehet ez?

Figyelt kérdés
na de vannak tünetek. kb 2020 október óta fáj inkább a jobb here, de néha mind a kettő. kaptam rá prixotert, stb, el is szokott múlni a fájdalom. most újra fáj, majd ondótenyésztésre megyek. de viszont ha pont ott megnyomom ahol találtam a kis csomószerűséget, felnyilal a fájdalom a vese felé jobb oldalt. mi az isten lehet ez? jelenleg is fáj a here, alhas néha, meg a jobb lábam is végig. valami ideg szórakozik velem? hererák és prosztata markert vetettem, mindegyik jó.

2021. nov. 27. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet ideg is, sugározhat is oda, szoros ruházat is okozhat gondokat hosszú távon, gerinc problémák is okozhatnak ilyet. Laza nadrág, laza alsó, esetleg némi gerinctorna pár hétig, és kiderül ilyesmi oka van-e. Ha a prixoter használt, akkor lehet fertőzéses eredetű gyulladásos dolog is. Ha a markerek nem mutatnak semmit, én nem aggódnék rák irányba, inkább az álpozitív eredmények a jellemzők mint az álnegatívak...
2021. dec. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!