Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez rövid fitymafék lehet?

Ez rövid fitymafék lehet?

Figyelt kérdés
Röviden a kovetkezo a helyzet: lankadt allapotban a fitymam majdhogynem a peniszem vegeig tudom huzni, viszont akkor a fitymafek latvanyosan elkezdi lefele huzni a makkom (de gondolom ez esetben ez normalis), merev allapotban viszont mar csak egy ilyen 0,5-1cmre tudom a makk ala huzni a fitymat, utana erzem hogy tovabb nem menne. Huzodast, fajdalmat nem igazan erzek, max ha egy nap 2 alkalomnal tobbszor nyulnek magamhoz. Azert is foglalkoztat most ez annyira, mert lenne 1 alakulo kapcsolatom, es felek hogy esetleg baj lehetne belole ha szexre kerulne a sor.

jan. 28. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy szakorvoshoz.
jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem menj el orvoshoz hogy nézze meg ő többet tud mondani

Tudom kellemetlen és szegyelled de még kell tenni

jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát pont a legrosszabbkor jut eszedbe ez.

Menj csináltasd meg és aztán majd alakul a kapcsolat.

jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ennyire rossz lenne a helyzet? A makk ala konnyeden hatramegy a fityma, sot van hogy magatol hatracsuszik
jan. 28. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyél be egy videót úgy meg tudjuk mondani.
jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!