Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég magasak lettek az értékek...

Elég magasak lettek az értékek! GGT:177 GOT:68 GPT:100 Nagyon súlyos? Érdemes lenne felkeresni egy hepatológust?

Figyelt kérdés
Két hete leálltam az edzéssel, mert a bicepszem részleges szakadásban volt (a doki szerint) ezzel együtt nem szedek kreatint és nem fogyasztok annyi fehérjét mint előtte. Gondolom ez így mind összejátszik ebben. A kérdésem az lenne, hogy ez csak ilyen egyszeri eset és ha újra normálisan elkezdek sportolni helyre fog ez jönni vagy érdemes lenne rá odafigyelni?

jan. 31. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A háziorvosod hívd fel, kérd meg, hogy nézze meg EESZTn és telefonon tud neked tanácsot adni. Az egy biztosabb információ, mint itt random emberek okoskodása gyakorin, plusz ha bármi más teendőd van, ő tovább is tud irányítani.
jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Minden értékedre kérdést fogsz kiírni?


Miért nem beszéled meg ezeket a kérdéseket a háziorvosoddal?

febr. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezek májenzimek, ez akár lehet kezdődő májgyulladás is, menj orvoshoz vele.
febr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Tönkrevágta a májad a táplálékkiegészítő, ennyi történt.
febr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A háziorvosomnál csináltattam a vérvételt. Elintézte egy gyógyszerrel. Ezért kérdeztem, hogy érdemes lenne-e beszélni egy hepatológussal. Azt meg nem hinném, hogy két hónapig napi 3g kreatin tönkrevágja a májamat.
febr. 1. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!