Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kell szégyellni a fitymaszűkül...

Kell szégyellni a fitymaszűkületet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 éve alakult ki nálam fitymaszűkület, és nem merem megcsináltatni, mert túl sok rosszat olvastam a körülmetélésről. Nem zavar a szexben, mert ha lent marad a bőr, akkor nem fáj, viszont egyáltalán nem lehet hátra húzni. De szerintetek kell ezt szégyellni? Mennyire lehetnek elutasítóak a lányok emiatt?

febr. 2. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Azt, hogy nem vagy hajlandó rendbe hozatni igenis szégyelni kell!

Nem értem, hogy lehet valaki annyira igénytelen, hogy nem hozatja rendbe a fitymaszűkületét és elvárja, hogy valaki lefeküdjön vele.

Ha egyáltalán nem lehet hátra húzni akkor elég gusztustalan még rágondolni is, hogy mi lehet az alatt a fityma alatt.

febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez biztos függ attól is, hogy mennyire súlyos a dolog. Volt olyan pasim, akivel élvezhetetlen volt a szex, mert ilyen töppedt, görbe volt a farka a fitymaszűkület miatt, nem tudot rendesen felállni neki. Ő szegény nem akart ezzel orvoshoz menni, úgyhogy lapátra lett téve.
febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
#1 Tényleg, erre nem is gondoltam. :/ Szerencsére mindkét alkalommal használtunk óvszert. (#2-es voltam)
febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Ezt ugy par havonta megkerdezed, mindenki leirja hogy nem maga a szukulet tenye gaz, hanem hogy ilyen gyerekesen allsz hozza a rendberakasahoz, ezeket a valaszokat elegansan fogyelmen kivul hagyod, aztan 2 honap mulva ugyanezt, ugyanigy kiirod.


Tudod mit? De, gaz. Undorito, buzlik, koszos, ha no lennek ket meternel kozelebb nem mennek hozzad mert addig erezni a szagot.

febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ápolatlan. Normális lány elutasít. Műttesd meg.
febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy rövid beavatkozás az egész, de amíg nincs megcsinálva, nem tudod rendesen tisztítani sem.Körül vagyok metélve én is, nincs miért félni tőle.
febr. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a ciki, ha nem hozatod helyre vagy emiatt nem használod.
febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Saját érdeked, hogy körülmetéltesd.
febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
"Nem zavar a szexben" eltudom képzelni 🤣 de amugy tényleg hallottál róla rosszat nem kell felülni rá. Hidd el a szükülettől rosszabb soha nem lesz.
febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Az a lány, aki emiatt elutasít, az nem szeret igazán. Fitymával vagy fityma nélkül, ha neki csak ez számít, akkor ne sajnáld ezt a kapcsolatot.
febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!