Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alkohol buli függőségből...

Alkohol buli függőségből hogyan lehet kitörni?

Figyelt kérdés

21 vagyok szinte soha nem jártam el fiatal koromban sehova ám az elmúlt 2 hónapban nagyon rá fügtem minden hétvégén buliba megyek és totál leiszom magam. Nagyon élvezem az alkohol hatását és a lányok társaságát ilyenkor.

De észre vettem hogy testileg lelkileg elkezdett le építeni és abba akarom hagyni. Tippek hogy hogyan kezdjem el? Nyilván nem fog menni hogy soha többet ne menjek szórakozni de a jelenlegi állapot tarthatatlan csak az elmúlt 2 hétben 130 ezret buliztam el.

Tippek?


márc. 16. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még csak 2 hónapja tart ez az állapot, akkor alig lehet függőségről beszélni. Még bőven időben vagy, hogy leállj vele. Egyébként úgy a legegyszerűbb leállni, ha csökkented a bulik mennyiségét. Hagyd ki a következőt, helyette szervezz más hétvégi programot a haverokkal. Még az se baj ha előkerül egy üveg pia, arra figyelj hogy MÉRTÉKLETESEN igyál. Ha öt pohár kell ahhoz, hogy szétcsapd magad akkor igyál 3-4et.

Vagy köss alkut magaddal. Elmész havi kétszer szórakozni, de csak x összeget költesz el, ne is vigyél magaddal többet. Idővel egyre könnyebb lesz

márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

"...a jelenlegi állapot tarthatatlan csak az elmúlt 2 hétben 130 ezret buliztam el."


Erre mondja a zsidó vicc, hogy Száli, te nem panaszkodsz, hanem dicsekszel...

márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16 évesen végig ittam 3 hónapot majdnem minden nap, aztán meglett a jogsim 17 évesen és abbahagytam. A 3 hónap dúrva ivás se látszott rajtam, másnapos meg sokadnapos voltam többször és ennyi. Fogod magad és abbahagyod, de egetverő gond azzal sincs ha majdnem minden hétvégén bulizol ilyen fiatalon. Huszonévesen faterom is minden hétvégén ment a discoba, most meg jó ha évi 2-3 alkalommal iszik
márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!