Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros pöttyök és foltok a...

Piros pöttyök és foltok a makkon, mi lehet?

Figyelt kérdés
A páromnak tegnap jelentek meg először csak picik, de màra már az egész olyan. Gombára gondoltam, de nem viszket neki és nem is fáj, azt mondta nem érez semmit, de elég vörösek neki a foltok meg pöttyök. Valakinek valami tipp?

márc. 19. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Akár bakteriális vagy vírusos fertőzés is lehet.

Nem kell megcsalásra gyanakodni, akár piszoárnál is összeszedhette a visszacsapódó vizelettel.


Viszont mindenképpen ajánlott orvost felkeresni, jó lenne bőrgyógyászt, de ha sokára adnak időpontot, akkor még lehet próbálni az urológiát, illetve a háziorvos is lehet tud segíteni.

márc. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Batrafen krémet meg lehet próbálni, pár nap alatt eltűnteti, anno nekem is volt ilyen, néha előjött, néha elmúlt, doki szerint gomba, de a tenyésztés erre negatív volt, STD negatív mindenre, szóval mégsem, viszont nekem pont akkor húgycsőgyulladás volt, ergo az lehetett az oka, mert kikezelték, azóta nincs ilyen, jó megmutatni urológusnak.
márc. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől lehet.Mire a labor megállapitja ,már el is múlik.
márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetbe vagyok. Gyakran elöljön 2-3 nap és elmúlik. Kb 3 éve ez a szitu. Doki nemtalált semmmit.
márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!