Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés gyógyulása...

Körülmetélés gyógyulása mellett dolgozni?

Figyelt kérdés

Fitymaszűkület miatt teljes körülmetélés műtéten fogok átesni.


Fogok tudni dolgozni? Mennyi ideig tart a gyógyulás? Mennyire érzékeny?


Irodában dolgozom, főként ülök, de előfordul, hogy mászkálok, ha éppen valakinek segíteni kell.



márc. 27. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A teljes gyogyulas az eltart olyan hat hetig is.


Az, hogy mennyire kenyelmetlen nagyban fugg az egyeni erzekenysegtol.


Vannak akik napokig (kb. egy hetig) azt sem birjak elviselni ha valami hozzaer. Ez foleg akkor szokott elofordulni ha elotte egyaltalan nem tudta valaki hatra huzni.


Ezzel szemben ha valaki elotte evek ota hatrahuzva "hordta" akkor szinte semmi tulerzekenyseg nincs, a seb faj egy kicsit de par nap utan nem nagyon zavaro ha csak ulni kell.


Valahogy probald meg magad ezen a skalan elhelyezni, de legalabb nehany napot mindenkeppen erdemes betegeskedni vele.


Ja es arra keszulj fel, hogy jo esellyel rettenetesen feldagad, meg tele lesz veralafutassal ami nagyon ijeszto. Ez aztan eltarthat legalabb 2-3 hetig mire elmulik. Tulajdonkeppen ulni tudsz vele, de okozhat kenyelmetlenseget.

márc. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hétig nem ajánlatos,Ennyi időre kiír az orvos is.
márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Az 1.hetet kihagytam,szerintem ne kockáztass.


Ha esetleg árvérzik,az irodában kellemetlen lenne szerintem.

márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok átvérzik akart lenni,most láttam,hogy elírtam.
márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doki azt mondta ha nem fizikai munka lehet menni. Mentem is pedig sétálós a melóm, nem cipelős, hiperérzékeny de betekerve oké.
márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!