Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtétnél le kell...

Fitymafék műtétnél le kell vetkőzni meztelenre? Azt olvastam kB 10-15 perc a műtét. Meddig kell bentmaradni? Állami ellátásban csak szikes módszerrel csinálják meg?

Figyelt kérdés
márc. 29. 14:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#7 es vagyok. Nekem egész jól nézett ki. Csak egy ilyen égetett csík maradt. Most szerdán volt 3 hetes. Kedden szexeltem vele, kicsit korai volt, de nem bírtam tovább. (Mondjuk előtte is élveztem, nincs önuralmam ilyen téren. Voltak praktikáim, de csak saját felelősségre) Azóta eltelt pár nap, még mindig sokat javult. Talán 4 hét után majdnem teljes lesz. Az orvos azt mondta, hogy akár két hónap is lehet mire teljesen felpuhul a heg. Egyén függő.


Írok a műtétről is ha már így belelendültem.

Magánban volt, egyeztettem a dokival, hogy megvizsgálja és egyből meg is csinálja, így csak a műtétet kellett fizetni. Szemrevetelezte, elmondta mi fog történni. Cipő, nadrág, alsó le. Felültem a műtő asztalra. Eltakarta azt a részt, fertőtlenítő, érzéstelenítő injekció( ez nekem fájt, de egyén függő ez is) innentől viszont nekem nem volt fájdalmas semmi. Elégette azt a kis részt azzal az elektromos műszerrel, vérzésem sem volt. Kb 10p volt, bár nem tudom milyen volt az időérzékem. Felöltöztem, kimentem a váróba, 15p után szólított kb. Együtt megnéztük az eredményt, itt nyilván kicsit meglepődtem, de ez természetes. Amúgy minden rendben volt, semmi vérzés. Mehettem haza. Nagyon maximum 1 órát voltam bent összesen.


Gyógyulás

Hazamentem, aznap nem, de másnap már óvatosan érhette víz, én reggel, este betadineztem. Pár nap után lejött kicsit a heg, ott nagyon minimális seb nedvedzés volt csak, vérfolyás nem. De ez volt a legrosszabb rész. Kicsit érzékeny volt, fájni nem fájt. Innentől viszont elkezdett gyorsabban gyógyulni. Mehetett rá már bephanten vagy neogranormon, ezek is segítettek kicsit. Aztán szépen lassan eljutunk a jelenlegi állapotig.

Nagyjából enni..

márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
márc. 31. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!