Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok van aki a fitymáját...

Srácok van aki a fitymáját folyamatosan hátrahúzva tartja?

Figyelt kérdés
És milyen okból? Mikor kezdte (hányévesen)? Korod?Milyen előnyöket tapasztalt? Hogy érzi, figymával vagy anélkül jobb?

ápr. 7. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem, semmi értelme. Ha minden este hátrahúzod, és megmosod fürdésnél, akkor nem lesz semmi baja.
ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudnám úgy tartani, mert visszamegy megától.

Meg nem is jóérzés, ha nincsen rajta.

ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Ennek csak hátránya van.
ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Itt olvastam róla bár haveroktól is hallottam, hogy érdemes csinálni mert jobb a szex igy, és a higiénia javul. Mivel nem akarok gyulladást, fertőzést ezért csinálom. Amióta így van, jobban tetszik és csak azt bánom, hogy régebben nem próbáltam ki.

19 vagyok úgy érzem nem késtem el vele.

ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Elég sokan így tartják, nálunk a fél osztály, röhögtünk is rajta, h mi nem német angol szak vagyunk, hanem zsido. Előnyös, csajok is jobban szeretik! 18f
ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 Hat ha tenyleg zsidok lennetek nem is lenne mit hatrahuzni...
ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De úgy kiszárad, nem? Én nő vagyok, feltételezem, hogy úgy kényelmes, ha nedves az a rész. Olyan lehet, mint ha valaki mondjuk az alsó ajkát/száját kifordítva tartaná. Elég kellemetlen lehet szárazon.
ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
10 éve van szabadon, semmi kellemetlen nincs benne. Igaz, nekem nem maradt hátrahúzva, ezért körülmetéltettem magam, de nem bántam meg.
ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#7 A legtobben inkabb kellemesnek erzik, hogy szabadon van. Van akinek eloszor kellemetlen aztan hozzaszokik es tetszik neki.


Persze van aki nem birja elviselni, de az ugy tunik ritkabb mint akiknek tetszik.

ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul ezt mindenki kipróbálja, hogy milyen. Gondolom h a többségnek néha Igy marad és akkor rájön h milyen igy.

Vagy van aki sose probalta?

ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!