Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes edzeni ha ilyen...

Érdemes edzeni ha ilyen vékony vagyok?

Figyelt kérdés

186cm vagyok 20 éves 60 kg nem hizok sehogyan sem es az edzesen gindolkodtam hatha dob rajtam valamit, de most azon gondolkoztam ma hogy szerintem felesleges lenne elkezdeni mert nem változna semmit sem, hiszen apukam is nagyon magas, tolem nagyobb es o is vekony es ő már 8 éve erdőn dolgozik nagyon nagy fakat pakol meg stb.. minden nap es o ugyanolyan vekony ugyanugy

Es igy en akarmennyit eszek semmit sem hizok kiskorom ota ilyen vekony vagyok kindig az voltam

Valami tipp? Ja es edzoterembe nem jarok mert nincs penzunk befizetni, meg itt a kozelben nincs is sehol sem edzoterem se semki ilyen



ápr. 7. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alkat vagy .Apukád az erdőn tartja karban az ízmait .
ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De hat rajta sem latszik meg, en már unom hogy 20 évesen egy vékony lapos deszka vagyok még a szél is elfujt multkor xd
ápr. 7. 12:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyél többet. Ez lesz a megoldás.

Erőedzést meg otthon is tudsz végezni. Tele a net videókkal amihez felszereles se kell.

Ha nem eszel többet akkor viszont izom se fog feljonni

ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát kétajtós szekrény nem lesz belőled ilyen genetika mellett, de csinos, szálkás izomzatod lehet mondjuk otthononi saját testsúlyos edzéssel.
ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha nem is az izomnővelés miatt, de az egészséged érdekében amúgy sem árt valamit sportolni.


Valóban találsz az interneten rengeteg saját testsúlyos edzést, illetve vannak Street workout parkok is, ahol szintén nem kell fizetni.

ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elég magas vagy és vékony. Lehet alkati dolog bizonyára, de szerintem legalább egy EKG-t nem ártana csináltatni kardiológián, mert akár MARFAN is lehet a háttérben, az meg ugye igen veszélyes is lehet, ha edzel. Persze egy szív ultrahang jobb lenne. Felszívódási zavarod is lehet. Mondjuk attól meghalni nem szoktak csak úgy, hirtelen.
ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

" az edzesen gindolkodtam hatha dob rajtam valamit, de most azon gondolkoztam ma hogy szerintem felesleges lenne elkezdeni mert nem változna semmit se "

Ilyen ez amikor csak a kifogást keresi valaki.

ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Lehet, hogy neked is extra gyors az emésztésed. Én is világ életemben vékony voltam, cserébe még alacsony is.

De elkezdtem edzeni. Olyan sportot kerestem, amiben örömöm van, és nem egyedül kell csinálnom. Szeretem a társaságot, és úgy nehezebben is hagyom abba.

10 éve kezdtem, és rendkívül sokat ad. Barátságot, sikerélményt, és mellette rugalmas izomzatot, ami kitartó, terhelhető.


Hidd el, megéri elkezdeni, sokat segít a sport mindenben. Mellékhatásként pedig biztosan erősebb leszel.

ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem is gyors az emesztesem
ápr. 7. 21:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Vagy összesel edzés közbe, és meghalsz, mert nem tudtad, hogy beteg vagy.
ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!