Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes edzeni ha ilyen...

Érdemes edzeni ha ilyen vékony vagyok?

Figyelt kérdés

186cm vagyok 20 éves 60 kg nem hizok sehogyan sem es az edzesen gindolkodtam hatha dob rajtam valamit, de most azon gondolkoztam ma hogy szerintem felesleges lenne elkezdeni mert nem változna semmit sem, hiszen apukam is nagyon magas, tolem nagyobb es o is vekony es ő már 8 éve erdőn dolgozik nagyon nagy fakat pakol meg stb.. minden nap es o ugyanolyan vekony ugyanugy

Es igy en akarmennyit eszek semmit sem hizok kiskorom ota ilyen vekony vagyok kindig az voltam

Valami tipp? Ja es edzoterembe nem jarok mert nincs penzunk befizetni, meg itt a kozelben nincs is sehol sem edzoterem se semki ilyen



ápr. 7. 12:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Mindenki azt mondja nekem is, egyek többet...

De ha egyszer fizikailag nem tudok többet enni?? Amúgy szerintem nem eszek keveset, átlagos mennyiséget kb. mégis vékony vagyok 25 évesen. Ilyen a genetika...

ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11 csak te hiszed hogy sokat eszel


Egyetek töbebt és nem csak mennyiséget, kalóriát. Olajos dresszingek, majonéz, olajps magok, kekszek, mogyoróvaj mind mehet pluszban a mostani ételek mellé és fogtok is hízni

ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Pont ilyeneket eszek, meg meg sok mast es ugyanaz ag eredmeny
ápr. 8. 12:22
 14/16 Duke81 ***** válasza:
Ha alkatilag ilyen vagy azon elég nehéz változtatni. Profi testepitőket lenne érdemes felkeresni akár személyesen, akár forumokon és tanácsot kérni azizomnöveléshez. Vannak nagyon jól működő cuccok csak többnyire nem olcsó ezek rendszeres beszerzése és persze mellette a rendszeres edzés egy jó edzéstervet követve. Nézd meg a neten pl Marty Ford elötte-utána fotóit. Ok ő egy erősen extrém példa de a lényeg gondolom lejön belőle.
ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó házi kajától van ereje az embernek és még hízhat is.
ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyébként edzeni mindenhogy érdemes, szóval nem is értem a kérdést. Legyél akár vékony, akár teltebb, az mindig jót tesz.

Ha meg annyira a látszatra akarsz menni, akkor edzés mellé fogyassz valami étrend kiegészítő tömegnövelőt, pl. protein shaket.

ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!