Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akit gyermek korában metéltek...

Akit gyermek korában metéltek körül, felnőtt korára nem bánja hogy nincs fitymája?

Figyelt kérdés
Engem 6 évesen metéltek körül egészségügyi okok miatt. Azóta 2 gyermek apja vagyok, de nagyon érzékeny a makkom azóta is, gyorstüzelö vagyok, de nagyon bánom hogy nincs mit huzogatni....

ápr. 16. 23:00
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
84%
Nekem is hasonlo de pont tovabb birom nem megy hamar el.
ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Nincs koze sem az erzekenyseghez, de a gyorstuzeleshez plane. Esztetikai es onkielegites szempontjabol viszont nagyon lehet sajnalni. De ha egeszsegugyi okbol, akkor a legjobb valasztas volt.
ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Bánja, nem bánja, vissza nem fog nőni.
ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2: Nem mindenkinek ronda. Teljesen egyénfüggő.
ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az mit jelent h érzékeny a makk? A mindennapjaid is befolyásolják, akár fáj is ha olyan az öltözék?

A gyorstüzeléshez nincs köze a metélésnek, főleg h gyerekkorban készült. Annak sok minden állhat a hátterében,többek közt pl rosszul megszokott, tipikusan ,,legyünk túl rajta gyorsan" masztik. Azt szokod meg, hogy kevés ingerlésre is elsüljön. Nem tudod kontrolálni. Ezt lehet kezelni, gyakorolni csak időt és energiát kell rászáni és sok sok perceket lehet vele nyerni az ágyban ;)

ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
#5: egy mondattal még kiegészíteném, én 25 évesen csináltattam meg, esztetikailag nem lett jó, de funkciójában milliószor jobb így. Pedig nem eü okból csináltattam.
ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
De esztétikailag mi nem jó a metélt péniszben?
ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem is (5 és 6-hoz) szól a kérdés, akkor válasz az, hogy asszimetrikusra metszette a dokim. A feknél több bőr maradt, mint a túloldalt fent.

Lehetne korrigálni, de most ez jóvan ez így😆

ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
Akkor húzogass csattogó lepkét.
ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az esztétikával az szokott lenni a baj, hogy az orvosok egy része baromi rondára csinálja és nem érdekli, hogy valakinek a férfiasságáról van szó.


Általában azt számít jól kinéző metélésnek ahol minél kevesebb a hegesedés, főleg kiálló cafrangok nincsenek. Lehetőleg minél kevesebb nyomot hagy a varrás és nincs rácsos mintázat (amihez oda kell figyelni amikor varrják, nem mindegy, hogy milyen varróanyagot használnak, nem szabad túlhúzni az öltéseket és időben ki kell szedni a varratokat, nem hetekig várni, hogy majd csak kiesik magától).


Sok orvos arra sem képes, hogy összeillő sebszéleket vágjon, aztán összeférceli mint egy zsákot. Ez lehet, hogy "funkcionálisan" jó, de a legtöbb férfinak igenis számít, hogy hogy néz ki a farka.


A fitymaféket legjobb teljesen leszedni simára, nem darabokat hagyni belőle amik egyenetlenül ott libegnek.


Van amikor a féknél a deltát kimetszik, amihez aztán a külső bőrt vagy V alakban csatlakoztatják vagy egyszerűen a sebet összehúzzák egy varrattal -- na ez tipikusan olyan ami ki tud szakadni es akkor ott lesz egy nagyobb heg (általában lapos és nem nagyon csúnya, de akkor is jobb azt elkerülni).


Legtöbben a feszes stílust tarják szebbnek, és kifejezetten azt kérik, hogy a makk mindig teljesen szabadon legyen még lankadtan is.


Bár ez egyéni megítélés kerdése is, hogy kinek mi tetszik. Van aki kifejezetten részleges metélést akar ha egészségügyi okokból muszáj metélni de az sokszor elég furcsán néz ki.


Természetesen mindenki tökéletesen szimmetrikus vágást szeretne, de ez nem mindig sikerül bár az ember "gyárilag" sem tökéletesen szimmetrikus, ha nagyon feltűnő akkor zavaró lehet.

ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!