Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnám ismét megerősíte...

Hogyan tudnám ismét megerősíteni magam?

Figyelt kérdés
20 évet futtballoztam és 2 éve sajnos abba kellett hagynom. Szeretnék ismét játszani de sajnos lassan 40 felé nagyon fáradtak az izmait. Nagyobb gyaloglás, munka után alig érzek erőt a lábaimban, folyamatosan görcsöl a vádli, hamar fáradok. Szedtem vitaminokat, pihentem, magnéziumot semmi se segített. Mit lehet tenni hogy felépitsem magam.

ápr. 21. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szívvel minden rendben?


Egyébként alapvetően azt mondom, hogy erősödni az edzéstől fogsz, szóval fokozatosan szoktasd vissza magad hozzá

ápr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ússz
ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magnéziumból milyet szedtél?

Nézd meg az összetevőket a dobozon de sajnos a magnézium-oxid felszívódása nagyon gyengusz, szerves magnéziumot érdemes. (Magnézium citrat, jó ha 500mg-os, de ez sem hat egyik napról a másikra)

ápr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magnéziumot próbáld meg szedni.

Meg úszni próbálj meg eljárni.

ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeket orvossal kellene megbeszélni, és kikérni véleményét.

Egyből nehogy beállj focizni, mert az akár életveszélyes is lehet!

ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!