Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után 19 napja...

Körülmetélés után 19 napja nem estek ki a varratok ez normális? Az orvos azt mondta hogy 1 hét után kipotyognak már lassan 3 hét telt el és csak 3 darab jött ki több információ lentebb

Figyelt kérdés
Próbáltam kihúzni a varratokat de nem akarnak kijönni van egy gyanúm hogy miért, tegnap hagytam abba a kamillázást nem volt igazából szükség rá azért kamilláztam mert úgy voltam vele nem árthat ellenben használ ha kammilázom betadinezem gyorsabb lesz a gyógyulás de lehet hogy a sok kamillázás miatt nem akarnak kijönni? A kamillázás nem törölgetéssel történt hanem a pénisz bele lógatásával napi 2-3 alkalommal.Van egy varrat ami mocskosul fáj ha ki próbálnám húzni, a többi is fáj nem tudom mit kellene tennem várjak még csak több idő kell nekik vagy mennyire nagy baj hogy bent vannak még? Akinek volt körülmetélése azoknak mennyi idő után estek ki a varratok? Az orvosom olyan gyorsan elviharzott beszélni sem tudtam vele erről, a zárójelentésen nem volt dátum hogy vissza kell menni vagy bármi. A 3 varrat ami kijött az is azért volt mert gyakran próbáltam kihúzni aztán egy idő után megadták magukat. Ne piszkáljam őket vagy pont hogy ki kellene húznom? Nagyon köszönök előre is minden normális választ/segítséget!

máj. 26. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A bőr és a szövetek körbenövik a varratokat, odatapadnak rá, ezért fáj amikor kiszedik őket.


Többféle varrat létezik a felszívódók között is, de általában 3-4 hét miután szépen elkezdenek kiesni.


Ha zavar, akkor hívd fel őket, és menj vissza varratszedésre.

máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem felszívódó varratokkal varrtak.Menj,és szedesd ki.
máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek bontja le a szervezete a felszívódó varratot. Akinek lebontja, annak se feltétlenül egyforma tempóban. Szóval ha zavar, menj vissza és ki tudják szedni.


aa kamillázással szerintem nem okoztál bajt.

máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nyugi, nekem 5-6 hét után esett ki az utolsó. Én nem is próbáltam kihúzgálni, nekem is fájt. Kamillázás se volt. Ki fog esni, nyugodj meg.

Különben nekem 3-szor kellett visszamenni kontrollra, ott is elmondta az orvos, hogy ha nem esik ki 3 héten belül, akkor szóljak és kiveszik manuálisan. De végül inkább vártam.

máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!