Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukulet mutet ingyenes?

Fitymaszukulet mutet ingyenes?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha indokolt és nem szépészeti okból kéred akkor ingyenes.
2010. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Előzőnek igaza van. A kérdés az, mit szeretnél, és hány éves vagy? Bemetszést, fékátvágást, részleges vagy teljes körülmetélést, és miért? Nyújtani próbáltad már?
2010. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Nekem ingyen csinálták meg a Heim Pálban és azóta iszonyat ronda is meg használhatatlan is (mereven fáj, ha használnám) ezért ha lehet, inkább lebeszélnélek a teljes körülmetélésről, 2010 van... ne az orvosnak legyen kényelmes és gyors az eljárás, hanem neked legyen jó egy életre és ne legyél roncs, mint én...
2010. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Isten ments hogy teljesen korulmeteljenek! Igen probaltam hatrahuzni, es szerintem egy kis bevagassal meg lehet majd oldani. Januarban leszek 17, mindenkeppen kell szuloi beleegyezes?
2010. nov. 3. 19:40
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Amíg nem vagy 18, mindenképpen kell hozzá szülő. Vigyázz a dokikkal! Simán az arcodba fogja hazudni egy csomó sarlatán, hogy csak az lesz a legjobb és egyetlen megoldás, hogy ha az egészet levágja, mert neki úgy kényelmes!

El ne hidd semmiképpen!!!!

Kibiceknek semmi se drága!

2010. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nekem teljes metélést csináltak , és mégis tudom használni , meg nem fáj , merevedésnél sem . Illetve addig fájt , míg ki nem szedték a varratokat . Vagy te nem szedetted ki ? És ingyen volt , mert fitymaszükületem volt
2010. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megjegyzés: A kérdező VILÁGOSAN ELMONDTA, hogy NEM AKAR METÉLÉST! Akkor foglalkozzunk inkább a megoldással, mert nem azt kérdezte amire utolsó kettő ti (alapjaiban) válaszoltatok!
2010. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Hali!


Igen, 18 év alatt MINDENHEZ kell szülői beleegyezés. Azonban a döntés a TIÉD, te döntesz arról mi lesz veled, mert a te testedről van szó, helyetted nem dönthetnek a szüleid vagy az orvos. Előbbiek csak jóváhagyathatják a döntésedet az utóbbival. Ha mégis bele akarnak vinni az erdőbe, s rád akarnak erőltetni valamit, jogodban áll azt megtagadni, a műtétre el nem menni, ill. a műtőasztalra fel nem feküdni.


Egyébként a kórházakban a fitymaplasztikai műtét ingyenes. Magánpraxisokban azonban fizetni kell értük, nem is keveset... van ahol 50-60 ezret is.


Van bármi más problémád, kérdésed is, Kérdező?

Üdv: EE

2010. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hat konkretan van ha mar igy megkerdezted.. hamar elmegyek, de ezt mar probalgatom kontrollalni tobb-kevesebb sikerrel.
2010. nov. 4. 22:27
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

Akkor ezek szerint te is benne vagy ebben az ördögi körben!

Mostanában vhogy jelentősen megszaporodott a korai magömlésben szenvedők száma... <<:-S

Azonban az alap|oka ezeknek zömmel pszichés, a többi tünet viszonylag "smink" csak a problémán.

_ Mivel kísérletezel egyébként és ez mennyiben válik be?

_ Egyébként a szűkületed miatt szégyenlős ill. feszélyezett lettél? Gáznak érzed magad miatta vagy mi a helyzet? Hogyan befolyásolja hozzáállásodat, viselkedésedet ez a két probléma (ill. ha van még több is ezenkívül, akkor azok is)???

_ Tud vki más is erről a két problémádról?


Üdv: EE

2010. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!